آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۱:۱۵:۵۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
پرونده‌های قاچاق در استان بوشهر 614 میلیارد ریال محکوم شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با اشاره به رسیدگی به یک‌هزار و ۷۹۵ پرونده قاچاق در استان بوشهر گفت: با مختومه شدن یک‌هزار و ۸۰۴ پرونده، قاچاقچیان ۶۱۴ میلیارد ریال محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، زهرا افضلی‌نیا ظهر امروز در نشست کمیسیون مبارزه با کالای قاچاق استان بوشهربا تاکید بر رسیدگی به پرونده‌های قاچاق اظهار داشت: بیشتر پرونده‌های ورودی به تعزیرات حکومتی استان بوشهردر بازه زمانی کوتاه رسیدگی و منجر به صدور رای می‌شود.

وی، با بیان اینکه مدت زمان رسیدگی به پرونده‌های قاچاق کوتاه شده است افزود: پرونده‌های قاچاق ورودی به تعزیرات حکومتی استان بوشهر سال قبل نسبت به مدت مشابه سال ما قبل آن 42 درصد کاهش یافته است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر پرونده وارده کالای قاچاق را  در سال گذشته یک‌هزار و795 پرونده دانست و افزود: با احتساب پرونده‌های رسیدگی به کالای قاچاق سال‌های قبل در مجموع یک‌هزار و 804 پرونده قاچاق مختومه شد که این میزان عملکرد 100.5 درصد نسبت به سال 96 افزایش داشته است.

افضلی‌نیا از محکومیت پرونده‌های قاچاق خبر داد و افزود:پرونده‌های قاچاق در سال گذشته 614 میلیارد ریال محکوم شدند و در بخش اجرای احکام 122 میلیارد ریال وصول شده است.

وی بیان کرد: محکومیت پرونده‌های کالاهای قاچاق بالای یک میلیارد ریال در سال گذشته 273 پرونده است که از این تعداد 268 پرونده مختومه شده است. هر چند پرونده‌های کالای قاچاق در سال گذشته نسبت به سال ماقبل آن کاهش داشته ولی مبلغ وصولی و محکومیت افزایش داشته است.

انتهای پیام/ ز

کد خبر 18205
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم