آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۱:۱۶:۴۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر به دنبال بقاء در لیگ برتر است

سرمربی تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر گفت: همیشه با تیم سابق‌ام پارس جنوبی به دنبال تکرار قهرمانی بودیم ولی امسال با تیم دریانوردان به دنبال بقاء در لیگ برتر هستم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عباس طبیب‌نژاد عصر امروز پس از پیروزی پرگل شش بر 2 مقابل تیم شهید جهان‌نژادیان آبادان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشحالم پس از9 ماه  تیم دریانوردان از لیگ استان بوشهر به لیگ برتر رسید امروز پیش‌بینی این نتیجه را نداشتم ولی بازیکن تیم با غیرت و تعصب دریانوردان این نتیجه پر گل را رقم زدند.       

سرمربی تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر افزود: همیشه با تیم سابق‌ام  یعنی پارس جنوبی به دنبال تکرار قهرمانی بودیم ولی امسال با تیم  فوتبال ساحلی دریانوردان به دنبال بقاء در لیگ برتر هستیم.      

وی بیان کرد: با قول مسئولان وارد لیگ برتر شدیم و تمام هدفمان این است با توجه به نخستین سال این تیم جوان است سهمیه این تیم در لیگ برتر حفظ شود.      

طبیب‌نژاد با انتقاد از مسئولان پارس جنوبی بوشهر گفت: با تیم  فوتبال ساحلی پارس جنوبی چند سال قهرمان لیگ برتر شدم ولی با بی‌مهری مسئولان این باشگاه با این افتخارات من و برادرم از این تیم کنار گذاشته شدیم.

وی افزود: هنوز هم با تیم پارس جنوبی که بازیکن زیادی در فوتبال ساحلی را پرورش دادم به خاطره دارم.

در هفته نخست لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور تیم دریانوردان بوشهر در زمین ساحلی این شهر میزبان  شهید جهان نژادیان آبادان بود که بازی با نتیجه شش بر دو  به سود دریانوردان به پایان رسید.

انتهای پیام/ح

کد خبر 18210
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم