آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۱:۴۶:۴۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
تخلفات اجتماعی در استان بوشهر کاهش یافته است

رئیس پلیس امنیت اخلاقی بوشهر با اشاره به راه‌اندازی سامانه ناظر در بوشهر گفت: با راه‌اندازی سامانه ناظر، تخلفات اجتماعی در استان بوشهر کاهش چشمگیری داشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سرهنگ خدابخش زارعی ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان  بوشهر با تاکید بر ساماندهی باغ ویلاها اظهار داشت: عدم ساماندهی باغ ویلاهای حاشیه شهرهای استان بوشهر معضلات جبران ناپذیری را رقم می‌زند.

وی با تاکید بر شناسنامه‌دار شدن  باغ ویلاها افزود: با توجه به معضلات و مشکلات به وجود آمده در باغ ویلاهای حاشیه شهرها و وقوع جرم‌های مختلف ، پلیس خواستار شناسنامه‌دار شدن و تسریع در ساماندهی این مکانهاست.

سرهنگ زارعی با بیان اینکه این مکانها در ابتدا با مجوز استفاده شخصی اقدام به احداث شده و سپس به عنوان برگزاری برنامه‌های عمومی به فعالیت خود ادامه می‌دهند تصریح کرد: اجرای پارتی‌های شبانه، ترویج بی بند وباری و ناهنجاری‌های اجتماعی از جمله معایب باغ ویلاهاست .

وی با تأکید بر همکاری دستگاه‌های متولی فرهنگی در اجرای برنامه‌ها عنوان کرد: برخی مجریان دستگاه‌های فرهنگی وظایف خود را آن‌طور که باید اجرا نمی‌کنند و همین امر سبب وجود نارضایتی شده که با وجود تذکرات و پیشنهادات و وعده‌های مدیران مرتبط، شاهد بی مهری تعدادی مدیران در این خصوص هستیم که امیدواریم امسال دیگر شاهد این گونه مسائل نباشیم .

رئیس پلیس امنیت اخلاقی بوشهر از راه‌اندازی سامانه ناظر برای تأمین امنیت اخلاقی خبر داد و بیان کرد:با راه اندازی سامانه ناظر از مهر ماه سال گذشته تاکنون شاهدکاهش چشمگیر تخلفات اجتماعی بوده‌ایم به‌طوری که در سطح جامعه نیز به وضوح قابل مشاهده است .

سرهنگ زارعی ضمن تقدیر از حمایت قاطع دستگاه قضایی به ویژه معاون دادستان مرکز استان از برخورد با تخلفات درسامانه ناظر تصریح کرد: هدف از راه‌اندازی این طرح ابتدا پیشگیری از طریق دعوت ، تعهد و برخورد با متخلفان است که به‌حمد الله تاکنون آثار و فواید خوب در سطح جامعه داشته است .

انتهای پیام/ش

کد خبر 18232
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم