آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۲:۱۴:۰۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
دستگاه قضایی از آمران به معروف و ناهیان از منکر ‌حمایت قاطع می‌کند

جانشین دبیر ستاد امر به معروف بوشهر با تاکید بر نقش مهم آمران به معروف و ناهیان از منکر در جلوگیری از هنجارشکنی در جامعه گفت: دستگاه قضا از آمران به معروف و ناهیان از منکر استان بوشهر حمایت قاطع می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حجت‌الاسلام علی اکبری ظهر امروز در نشست بررسی برنامه‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر با تاکید بر توجه به زیرساخت‌های رفاهی و تفریحی ویژه بانوان بوشهری اظهار داشت: عدم وجود بستر مناسب در برخی سواحل سبب نارضایتی مردم شده که خواستار رفع این مشکل توسط شهرداری‌ها و دیگر متولیان در این زمینه هستیم .

وی با تأکید بر در نظر گرفتن مکان مناسب ویژه ورزش بانوان در شهرها و سواحل استان بوشهر تصریح کرد: گله‌مندی برخی در زمینه نبود بستر مناسب ویژه ورزش بانوان در شهر بوشهر به جاست که طی جلسات و پیگیری‌های مکرر با شهرداری بندربوشهر با وجود بررسی‌های بسیار در رده‌های مختلف ولی تاکنون بی نتیجه بوده و پیست دوچرخه سواری پارک مرجان بوشهر که قرار بود در این پارک برای بانوان آماده شود تاکنون عملیاتی نشده است.

اکبری ضمن تقدیر از دستگاه قضایی و نیروی انتظامی به منظور اتوجه ویژه در اجرای سامانه ناظر عنوان کرد: برخی آرایشگران اقدام به برخی اعمال غیرقانونی و عرفی می‌کنند که لازم است دستگاه قضایی با این گونه جرایم برخورد جدی و قاطع کند.

وی با تأکید از بهره گیری ظرفیت بسیج در کاهش آسیب‌ها و مخاطرات اجتماعی تصریح کرد: در ایام نوروز در سواحل اقدام به برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی شده که بازخورد بسیار خوبی را در پی داشت و امیدواریم طی ایام سال نیز این مهم ادامه داشته باشد .

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر ضمن حمایت قاطع از آمران به معروف و ناهیان از منکر استان  خاطر نشان کرد: با هر فرد در جایگاه حقیقی و حقوقی که بخواهد با آمر به معروفی  و ناهی از منکری که وظیفه شرعی و ذاتی خود را انجام می‌دهد برخورد کند از طریق دستگاه قضایی برخورد می‌شود چنانکه چندی پیش نیز شاهد برخورد جدی سیستم قضایی با فرد متخلف با آمر به معروف در ساحل بوشهر بودیم .

اکبری، با تاکید بر نقش مهم  آمران به معروف و ناهیان از منکر در جلوگیری از هنجارشکنی در جامعه گفت: دستگاه قضا از آمران به معروف و ناهیان از منکر استان بوشهر حمایت قاطع می‌کند.

انتهای پیام/ش

کد خبر 18233
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم