آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۶:۰۰:۰۴
امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - 2019/06/25 - ۱۷:۰۱:۰۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
ویسی: شاهین ‌‌بوشهر ‌به لیگ برتر صعود می‌کند

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: قبل از اتمام لیگ یک به دنبال پیروزی مقابل سرخپوشان پاکدشت و صعود به لیگ برتر هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالله ویسی عصر امروز پس از برد شیرین شاهین بوشهر مقابل ملوان بندر انزلی اظهار داشت: تیم ملوان تیم جوان و با انگیزه‌ای است که ظرفیت بالای خود را در این بازی نشان داد.

وی تصریح کرد: مقابل تیم ملوان ترس داشتیم  ولی بازیکنان با غیرت و تعصب در این دیدار مزد زحمات خود را تقدیم هواداران کردند.     

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر با تاکید بر صعود  شاهین بوشهر به لیگ برتر قبل از اتمام بازی لیگ دسته اول گفت:به نتایج سایر تیم‌ها کاری نداریم شاهین شهرداری بوشهر قبل از اتمام لیگ یک، به دنبال پیروزی مقابل سرخپوشان پاکدشت و صعود به لیگ برتر است. 

ویسی افزود: از شورای شهر و مدیرعامل و شهرداری بوشهر تشکر می‌کنم که در این چند بازی از شاهین حمایت ویژه کردند و امیدواریم با صعود به لیگ برتر حمایت مسئولان باشگاه را جبران کنیم.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر تاکید کرد: انتظار دارم سازمان لیگ  بازی های هفته آخر را به‌صورت ویژه زیر نظر بگیرید که تیمی که شایسته است به لیگ برتر صعود کند.

تیم شاهین شهرداری بوشهر امروز در مقابل ملوان بندر انزلی با نتیجه 2 بر صفر پیروز شد و زمینه صعود خود را به لیگ برتر هموارتر کرد.

انتهای پیام/ش

کد خبر 18237
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم