آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ ۱۳:۱۵:۰۸
امروز : چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/17 - ۱۳:۵۴:۵۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
بوشهر|تقابل شمالی‌ترین و جنوبی‌ترین تیم‌های لیگ برتر در جم

تیم‌های پارس جنوبی جم و سپیدرود رشت به عنوان شمالی‌ترین و جنوبی‌ترین تیم‌های لیگ برتر روز جمعه ۳۱ فروردین ماه راس ساعت ۱۹ در ورزشگاه تختی شهر جم با هم روبه‌رو می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از جم، در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران دیدار تیم‌های پارس جنوبی جنوبی جم و سپیدرود رشت در شهر جم برگزار می‌شود.

پارس جنوبی جم در نیم فصل دوم لیگ برتر عملکرد رضایت بخشی را نداشته است به طوری که در 10 بازی اخیر خود 5 شکست و 2 برد داشته است و تنها 9 امتیاز کسب کرده است.

پارسی‌ها هم اکنون با 28 امتیاز در رده نهم جدول قرار دارند و با توجه به نزدیک بودن امتیازهای تیم‌های هفتم تا سیزدهم جدول این خطر برای جمی‌ها حس می‌شود که در صورت عدم کسب امتیازهای لازم، در پایان فصل در میان تیم‌های پایین جدولی باشند و حتی خطر سقوط به لیگ دسته اول نیز وجود دارد.

مهدی تارتار برای دیدار روز جمعه خود با سپیدرودی‌ها ابراهیم صالحی را به سبب محرومیت در اختیار ندارد و تاکنون وضعیت بازیکنان کلیدی‌اش مانند فرزاد حاتمی، متین کریم‌زاده، سعید محمدی‌فر و حسین پورامینی نیز مشخص نیست که به این دیدار حساس برسند.

در بازی قبل پارس جنوبی در جم، وضعیت چمن ورزشگاه تختی جم مناسب نبود تا جایی که صدای مهدی تارتار را نیز در کنفرانس بعد بازی درآورد و مسئولان شهرستان جم نیز بلافاصله در صدد رفع این مشکل برآمدند و ترمیم چمن ورزشگاه در هفته گذشته شروع و همین موضوع سبب شد که بازیکنان پارس عصر امروز چهارشنبه تهران را به مقصد جم ترک کنند تا ترمیم چمن ورزشگاه به طور کامل به اتمام برسد.

در آن سو سپیدرودها با 18 امتیاز در رده 15 جدول قرار دارند و یکی از گزینه‌های جدی سقوط به لیگ دسته یک محسوب می‌شوند و نیاز مبرم به کسب سه امتیاز این دیدار دارند و قطعا نادر دست نشان سرمربی این تیم با تفکر برد به شهر جم سفر می‌کند تا در صورت پیروزی مقابل پارس جم، شانس بیشتری برای بقا در لیگ برتر داشته باشد.

سپیدرود در هفته گذشته توانست تیم مدعی قهرمانی تراکتورسازی را در شهر رشت شکست دهد و با انگیزه بالایی به شهر جم سفر می‌کند و درآن سو پارسی‌ها هفته گذشته مقابل صنعت نفت در آبادان تن به شکست داد و این هفته به دنبال جبران این شکست می‌باشند.

 سپیدرودی‌ها در دیدار رفت با هدایت علی کریمی توانستند زیر بارش شدید باران با یک گل پارس جم را شکست دهند و نخستین برد خود را در لیگ امسال مقابل شاگردان مهدی تارتار کسب کنند و از بحران خارج شوند.

دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و سپیدرود رشت روز جمعه 31 فروردین ماه راس ساعت 19 در ورزشگاه تختی شهر جم برگزارمی‌شود و قضاوت این دیدار نیز بر عهده کوپال ناظمی است.

انتهای پیام/ش

کد خبر 18242
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم