آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۲:۱۸:۲۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
بوشهر|6.7 میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان کشف شد

رئیس پلیس شهرستان دشتستان از کشف ۶.۷ میلیارد ریا کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: این محموله‌ها از ۴ دستگاه کامیون و اتوبوس در ایستگاه بازرسی شهید صلاحی دشتستان کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتستان، سرهنگ  سیدجواد رضوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در برازجان با بیان اینکه کالاهای قاچاق به مقصد نمی‌رسد اظهار داشت: در راستای تشدید مقابله با قاچاقچیان، تمام محورها و مناطق دشتستان تحت رصد پلیس قرار دارد.

وی با تاکیدبر مبارزه با قاچاق در راستای رونق تولید و حمایت از تولیدکنندگان گفت: مبارزه با قاچاق کالا با اقتدار و تلاش شبانه‌روزی ادامه دارد تا به کسب و کار و رونق تولیدکمک شود.

رئیس پلیس شهرستان دشتستان از کشف کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: در 24ساعت گذشته مأموران پلیس در ایستگاه بازرسی شهید صلاحی در محور خروجی شهرستان دشتستان حین کنترل وسائط نقلیه به 4 دستگاه کامیون و اتوبوس به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک  و آنها را برای بررسی‌های بیشتر متوقف کردند.

 سرهنگ رضوی با بیان اینکه از 4 دستگاه کامیون و اتوبوس انواع کالای قاچاق بدون مجوز گمرکی کشف شد عنوان کرد: ماموران با هماهنگی مراجع قضائی و در بازرسی از وسائط نقلیه مذکور انواع کالای قاچاق شامل  لوازم التحریر ، برنج خارجی و پرده های آفتاب گیر وشیشه خودرو فاقد مدارک گمرکی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان با اشاره به اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش محموله های قاچاق کشف شده 6.7  میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: در این رابطه  4 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی دشتستان تحویل داده شد.

وی تاکید کرد: فضای دشتستان برای فعالیت قاچاقچیان ناامن است چرا که در کوتاه‌ترین زمان کشف و دستگیر می‌شود.

انتهای پیام/ش

کد خبر 18247
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم