آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۲۲:۴۵:۱۳
امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/18 - ۰۱:۱۴:۴۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
قدردانی از معلمان نمونه استان بوشهر به روایت تصویر

در آیین باشکوه‌ای با حضور مشاور وزیر آموزش و پرورش و مسئولان از معلمان برتر استان بوشهر قدردانی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، همزمان با گرامیداشت هفته مقام معلم، در آیینی با شکوهی ظهر امروز  از معلمان نمونه استان بوشهر قدردانی شد.

در این آیین رئیس ستاد اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس مرکز مولد نیروی انسانی جامعه  است اظهار داشت: همه نیازمندی‌های جامعه از نظر نیروی انسانی از مدرسه تامین می‌شود.

رضا مددی با تاکید بر حمایت و توجه از جایگاه معلمان بیان کرد: هر قدر فرهنگ عمومی جامعه نسبت به حوزه تعلیم و تربیت و معلمان ارتقاء یابد سود این مهم نصیب جامعه می‌شود.

مشاور وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تدوین و تصویب سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تصریح کرد: براساس سند تحول بنیادین معلم کارمند نیست بلکه یک عنصر علمی، تربیتی و فرهنگی است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر نیز جایگاه معلم در توسعه و پیشرفت جامعه را بسیار مهم دانست افزود: معلم در تمام ابعاد جامعه و خانواده نقش مهم و تاثیرگذاری دارد و تکریم او تکریم علم است.

ناصر کرمی تصریح کرد: هفته مقام معلم فرصتی برای تجلیل آحاد جامعه از مقام معلم است و این قشر تاثیرگذار جامعه، جایگاه والایی نزد خداوند دارد.

وی با بیان اینکه در هفته گرامیداشت مقام معلم  از 177 معلم نمونه در سطح شهرستان و استان تقدیر می‌شود تصریح کرد: از این تعداد 29 معلم نمونه استانی و 148 نمونه شهرستانی هستند.

 

 

 

 

 

ت

انتهای پیام/ ت

کد خبر 18445
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم