آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۸:۳۱:۱۶
امروز : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/17 - ۱۹:۲۶:۰۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
ترتیل‌خوانی نوای ملکوت قرآن به‌صورت زنده از سیمای بوشهر پخش می‌شود

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر با اشاره به آغاز برنامه ترتیل‌خوانی نوای ملکوت همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان گفت: برنامه نوای ملکوت ویژه ترتیل خوانی قرآن کریم همه روز ساعت ۱۸ با حضور قاریان برجسته به صورت زنده از سیمای بوشهر پخش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سیدحسین ناظر ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ویژه برنامه‌های صدا و سیمای مرکز بوشهر در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: برای ایام ماه مبارک رمضان ویژه برنامه‌هایی برای پخش از صدا و سیما تدوین و تهیه شده است.

وی، از  پخش برنامه سبوی سحر (ویژه سحر )، بوی بهشت (ویژه افطار) وبرنامه سابقون (ترتیل خوانی قرآن) از رادیو خبر داد و بیان کرد: برنامه‌های نوای ملکوت ( ترتیل خوانی قرآن) - اهل سحر (ویژه سحر)- ماه باران (ویژه افطار)  و آسمانه (ویژه ظهر ) از تلویزیون بوشهر پخش می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر با بیان اینکه برنامه سبوی سحر ویژه سحر ماه مبارک رمضان با محوریت اذان و ادعیه ساعت 3:30 به مدت 2 ساعت از رادیو بوشهر پخش می‌شود گفت: این برنامه شامل بخش‌های دعای سحر – دعای ابوحمزه ثمالی – اذان و مناجات – مناجات‌های بومی- مناجات خوان‌های محلی استان – دعای روزانه و کارشناس مذهبی زنده و ضبطی است.

ناظر از پخش برنامه بوی بهشت ویژه افطار خبر داد و تصریح کرد: برنامه سابقون ویژه ترتیل خوانی قرآن کریم از صدای مرکز بوشهر پخش می‌شود که این برنامه با محوریت قرآن هر روز ساعت  16:50 به صورت زنده از حسینیه عاشقان ثاراله پخش می‌شود که در ادامه متصل به تلاوت زنده یک جزء از قرآن کریم می‌شود.

وی از پخش برنامه نوای ملکوت ویژه ترتیل خوانی قرآن کریم از سیمای بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: برنامه نوای ملکوت ویژه ترتیل خوانی قرآن کریم  همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان هر روز تا پایان ماه مبارک ساعت 18 با حضور قاریان برجسته به صورت زنده ازحسینیه عاشقان ثارالله بوشهر پخش می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر با اشاره به پخش برنامه اهل سحر از سیمای مرکز بوشهر افزود: این برنامه شامل بخشهای نوای سحر- خطبه‌های نهج البلاغه به نام زلال باران – دعای سحر – دعای روز است که از سیمای بوشهر پخش می‌شود.

ناظر با اشاره به پخش برنامه ماه باران ویژه افطار از سیمای بوشهر تصریح کرد: این برنامه به موضوعات مختلفی می‌پردازد از جمله آنها بخش گنجینه است که به معرفی آیین‌های رمضانی، مکان‌های مذهبی و تاریخی و چهرهای و شخصیت‌های دینی و علمی استان می‌پردازد.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 18447
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم