آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۲۲:۴۵:۱۳
امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/18 - ۰۱:۵۳:۳۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
76 اثر به دبیرخانه چهارمین اجلاس نماز استان بوشهر ارسال شد

معاون استاندار بوشهر با اشاره به ارسال ۷۶ اثر به دبیرخانه چهارمین اجلاس نماز استان بوشهر گفت: در برگزاری چهارمین اجلاس استانی نماز ۷۶ اثر به دبیرخانه ارسال و از ۱۹ اثر تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سعید زرین‌فر ظهر امروز در چهارمین اجلاس استانی نماز با رویکرد شیوه‌ها و مهارت‌های دعوت به نماز با تبریک فرا رسیده ماه مبارک رمضان، این ماه را ضیافت الهی دانست و اظهار داشت: ماه مبارک رمضان فرصت مهمی برای تقویت ایمان و ترکیه نفس است که باید از این فرصت بهره لازم برده شود.

وی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه بهار قرآن است افزود:ماه مبارک رمضان ضمن اینکه ماه نزول و بهار قرآن است شب‌های قدر در آن قرار دارد که ارزش و اهمیت بی نظیری در ابعاد معنوی برای رشد و کمال دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با تاکید بر نقش مهم نماز در جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی گفت: ترویج فرهنگ نماز نقش مهم و تاثیرگذاری در حل مشکلات آسیب‌های اجتماعی به ویژه در قشر جوان و نوجوان دارد.

زرین‌فربا  اشاره به استقبال پژوهشگران و صاحب‌نظران در ارسال اثر به چهارمین اجلاس استانی نماز اظهار داشت: در چهارمین اجلاس نماز استان بوشهر 76  اثر به دبیرخانه این اجلاس ارسال و از 19 اثر تجلیل شد.

وی با بیان اینکه آثار برگزیده توسط تیم تخصصی انتخاب شده است افزود:در این اجلاس از دستگاه‌های برتر اجرایی استان بوشهر که در امر ترویج فرهنگ فریضه الهی نماز فعالیت کرده‌اند تجلیل شد.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 18456
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم