آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۸:۳۱:۱۶
امروز : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/17 - ۱۹:۲۵:۲۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
تجلیل از برگزیدگان چهارمین اجلاس نماز استان بوشهر به روایت تصویر

اختتامیه چهارمین اجلاس نماز استان بوشهر در آستانه ماه مبارک رمضان برگزار شد و از میان ۷۶ اثر ارسالی در بخش‌های مختلف ۱۹ اثر مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیین پایانی چهارمین اجلاس استانی نماز در بوشهربا رویکرد شیوه‌ها و مهارت‌های دعوت به نماز  ظهر امروز برگزار و برترین‌ها معرفی و تجلیل شدند.

در این آیین نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، با بیان اینکه نماز  سبب نجات انسان از آسیب‌ها و مشکلات  است اظهار داشت: نماز سبب ایجاد ارتباط وسیع بین انسان و خداوند می‌شود و زمینه حل مشکلات  بحران‌ها با صبر فراهم می‌کند.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با اشاره به اینکه انسان با صبر و نماز می‌تواند از بحران‌های زندگی عبور کند افزود: نماز به انسان درس یک رنگی، صفا، صمیمیت و پاکی می‌آموزد و صبر و استقامت و پایداری انسان‌ها را از خاک‌ریزی‌های سخت عبور می‌دهد به موفقیت  می‌‌رساند.

در این آیین معاون استاندار بوشهر هم با اشاره به تجلیل از برگزیدگان این اجلاس گفت: در برگزاری چهارمین اجلاس استانی نماز 76 اثر به دبیرخانه ارسال و از 19 اثر برگزیده تجلیل شد.

سعیدزرین‌فر با تاکید بر نقش مهم نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی خاطر نشان کرد: نماز به‌واسطه نقش آفرینی خود در کاهش آسیب‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی نقشی تاثیرگذار و تعیین کننده دارد.

وی تاکید کرد: خانواده‌ و جامعه‌ای که نماز در محوریت آن قرار دارد مشکلات و آسیب‌‌های اجتماعی کاهش قابل توجهی دارد.

انتهای پیام/ش

کد خبر 18457
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم