آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۸:۳۱:۱۶
امروز : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/17 - ۱۹:۳۷:۲۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
بوشهر| رزمایش صحرایی فدائیان ولایت در دشتستان برگزار شد

فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: با هدف آمادگی رزمی رزمایش صحرایی فدائیان ولایت در دشتستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتستان، سرهنگ یدالله کشاورز ‌در حاشیه اختتامیه رزمایش صحرایی فدائیان ولایت در منطقه عمومی طلحه دشتستان‌ اظهار داشت: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خار چشم دشمنان اسلام بوده و در تحولات منطقه‌ای تاثیرات مهمی دارد.

کشاورز با تاکید بر اینکه پاسداران انقلاب اسلامی  باید به تحولات ایران و منطقه توجه‌ای ویژه داشته باشند، افزود: پاسدار واقعی باید نسبت به وقایع اطرافش همچون حضرت ابوالفضل(ع) و مالک اشتر باشد.

وی با بیان اینکه اگر دشمن سپاه را تروریست می‌خواند روی کار بدون تحقیق نیست بلکه نتیجه گزارش‌های دانشگاه‌های آنهاست، حاطرنشان کرد: دشمنان با این کار نشان دادند که پی به قدرت و تاثیرگذاری سپاه در عرصه‌های مختلف برده‌اند و می‌خواهند دنیا را برای سپاه ناامن کنند.

فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر با تاکید بر اینکه آمریکا در مقابله با ایران به دستپاچگی و بی‌ارادگی رسیده است، تصریح کرد: آمریکا در برابر قدرت ایران اسلامی تمام حربه‌های خود را به‌کار برده و شکست خورده و دیگر حربه‌ای برای مقابله با ایران ندارد.

کشاورز، افزود: ساخت داعش، تربیت و آموزش آنها و استفاده از نیروی انسانی مسلمان علیه مسلمانان و تجمیع آنها در عرض 6 سال برای شکست انقلاب اسلامی بود.

وی با تاکید بر اینکه تمام تلاش‌ها آمریکا این بود که انقلاب اسلامی ما به 40 سالگی نرسد، بیان کرد: امسال به فضل الهی آمریکا از سوی ایران اسلامی سیلی سختی خواهد خورد.

فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر  افزود: باهدف آمادگی رزمی رزمایش صحرایی فدائیان ولایت در دشتستان برگزار شد.

انتهای پیام/ش

کد خبر 18461
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم