آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۲۲:۴۵:۱۳
امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/18 - ۰۱:۲۴:۵۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
46 میلیارد ریال طلای مسروقه در استان بوشهر کشف شد

رئیس پلیس استان بوشهر از اجرای طرح ضربتی مقابله با سارقان خبر داد و گفت: با متلاشی شدن باندهای حرفه‌ای ۴۶ میلیارد ریال طلای مسروقه کشف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار خلیل واعظی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر، با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بر برخورد قاطع با هنجارشکنان در این ماه با فضلیت تاکید کرد: باید حرمت ماه مبارک رمضان در ابعاد گوناگون در جامعه مورد توجه قرار بگیرد و در این راستا پلیس با هنجارشکنان برخورد قاطع می‌کند.

وی از اجرای طرح‌های ضربتی مقابله با سارقان در شهرهای مختلف استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در این راستا هر هفته تیم‌های ضربتی پلیس استان بوشهر با اقدام و عملیات سریع  سارقان را شناسایی و دستگیر می‌کنند.

رئیس پلیس استان بوشهر از انهدام سارقان حرفه‌ای طلاجات خبر داد و خاطر نشان کرد: با اعلام چند مورد سرقت طلا از منازل در شهرهای مختلف استان طرح عملیاتی برخورد با سارقان منزل در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان بوشهر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری 14 سارق  طلاجات منزل در اقدام طرح ضربتی مقابله با سارقان خبر داد و تصریح کرد: پلیس با اقدام عملیات‌های مختلف پلیسی در هفته گذشته 14 نفر سارق غیربومی اعضای 4 باند سرقت طلاجات منزل دستگیر شدند.

سردار واعظی با بیان اینکه در این رابطه سه دستگاه خودرو  سارقان توقیف شد افزود: این افراد معمولا در تعطیلات آخر هفته با استفاده از پلاک‌های سرقتی با حضور در محل‌های مرفه نشین پس از اطمینان از خالی بودن منزل اقدام به سرقت طلا، جواهرات و وجه نقد می‌کردند.

وی با بیان اینکه با متلاشی شدن باندهای سرقت بخشی از طلاهای مسروقه کشف شد افزود: سارقان تاکنون به 39 فقره سرقت طلاجات به ارزش 46 میلیارد ریال در شهرهای مختلف استان اعتراف کرده‌اند.

رئیس پلیس استان بوشهر با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان جرایم کاهش می‌یابد تصریح کرد: شهروندان در هنگام ترک منزل اقدامات امنیتی و حفاظتی و نگه‌داری اموال با ارزش اقدام موثر انجام دهند و در صورت هر مورد مشکوک با پلیس 110 تماس بگیرند.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 18463
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم