آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۸:۳۱:۱۶
امروز : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/17 - ۱۹:۵۴:۲۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
کلاهبردار صدور پروانه ساختمانی در بوشهر دستگیر شد

رئیس پلیس استان بوشهر از دستگیری کلاهبردار صدور پروانه ساختمانی در بوشهر خبر داد و گفت: با تلاش کار آگاهان پلیس تاکنون مدارک ۴۵ میلیارد ریال اخاذی و کلاهبرداری از این متهم جمع آوری شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار خلیل واعظی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و با تاکید بر حفظ حرمت این ماه الهی اظهار داشت: رعایت حرمت ماه رمضان در ابعاد گوناگون مورد توجه است که هنجارشکنان تحت تعقیب پلیس قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه مردم متدین استان بوشهر اعتقاد خاصی به ماه مبارک رمضان و رسیدگی به نیازمندان دارند افزود: عموم مردم استان بوشهرحرمت ماه مبارک را پاس می‌دارند و حتما  حرمت این ماه توسط همه شهروندان حفظ  می‌شود.

رئیس پلیس استان بوشهر از کاهش جرایم در ماه مبارک رمضان خبر داد و بیان کرد: به سبب اعتقاد مردم متدین از برکات و فیوضات ماه مبارک رمضان ضمن اینکه محفل قرآنی در همه مکان‌ها برپا است فضاهای معنوی در استان بوشهر حکم‌فرما است که این مهم سبب کاهش چشمگیر جرایم و تخلفات شده است.

سردار واعظی  از دستگیری کلاهبردار صدور پروانه ساختمانی در بوشهر خبر داد و گفت: متهم که در گذشته از کارکنان قراردادی شهرداری بوشهر بوده است متضاقیان دریافت پروانه ساختمان و یا ساخت و سازهای غیر مجاز در کمیسیون‌های مربوطه محکوم به پرداخت جریمه می‌شدند شناسایی و از آنان برای حل مشکلاشان اخاذی می‌کرد.

وی از متواری شدن متهم به مکان معلومی خبر داد و تصریح کرد: متهم پس از انجام اقدامات مجرمانه به مکان نامعلومی مخفی می‌شود که  پلیس استان بوشهر مخفیگاه  متهم در شمال غرب کشور شناسایی کرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه متهم قصد داشت از کشور خارج شود خاطر نشان کرد: متهم در حالیکه با استفاده از یک دستگاه خودرو خارجی قصد داشت به کمک قاچاقچیان انسان به صورت غیر قانونی از مرز خارج شود دستگیر و به بوشهر منتقل شد.

سردار واعظی با بیان اینکه متهم در گذشته 6 فقره سابقه جعل و کلاهبرداری داشته است افزود: با تلاش کار آگاهان پلیس تاکنون مدارک و مستندات 45 میلیارد ریال اخاذی و کلاهبرداری متهم جمع آوری شده است .

انتهای پیام/ ت

کد خبر 18474
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم