آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۸:۳۱:۱۶
امروز : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/17 - ۱۹:۱۷:۴۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
فعالیت ستاد ترتیل‌خوانی "نوای ملکوت" بوشهر آغاز شد

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان فعالیت ستاد ترتیل‌خوانی نوای ملکوت در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه استان بوشهر آغاز شد که به‌طور زنده از سیمای مرکز بوشهر پخش می‌شود.

سیدحسین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با اشاره به آغاز فعالیت ترتیل خوانی نوای ملکوت در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر اظهار داشت: حسینیه عاشقان ثارالله سپاه استان بوشهر از امروز میزبان و پذیرای روزه‌داران در مراسم ترتیل خوانی است.

سخنگوی ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت استان بوشهر با بیان اینکه برای هشتمین سال برنامه ترتیل‌خوانیدر ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود افزود: آئین ترتیل خوانی نوای ملکوت با همکاری 20 قاری برجسته استان بوشهر از امروز در حسینیه عاشقان ثارالله آغاز شده است.

وی با بیان اینکه محفل قرآنی در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر از ساعت16:30 دقیقه تا 19 برگزار می‌شود افزود: زمان آیین‌ترتیل خوانی در این مکان ساعت 17:30 دقیقه است.

موسوی  با اشاره به اینکه مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار می‌شود تصریح کرد: مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم در حسینیه عاشقان ثارالله همه روزه در ماه مبارک رمضان پذیرای بیش از یک‌هزار نفر است که همزمان از سیمای مرکز بوشهر به صورت مستقیم پخش می‌شود.

وی استان بوشهر را استانی قرآنی عنوان کرد و اظهار داشت: استان بوشهر یکی از استان‌های جوان کشور است و به سبب عجین بودن جوانان و نوجوانان این استان با قرآن کریم شاهدحضور چشمگیر جوانان و نوجوانان در برنامه‌های قرآنی سراسر استان هستیم.

سخنگوی ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت استان بوشهر درباره جزئیات برگزاری برنامه ترتیل خوانی نوای ملکوت بوشهر گفت: این برنامه به صورت روزانه از ساعت 16:30 با تلاوت مجلسی آغاز و سپس مفسر قرآنی برنامه پیرامون جزء قرآنی و سپس از ساعت 17:30 ترتیل خوانی آغاز می‌شود.

انتهای پیام/ ع

کد خبر 18478
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم