آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۲۲:۴۵:۱۳
امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/18 - ۰۱:۱۹:۳۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
کلاهبردار میلیاردی در پوشش وعده پرداخت وام کم‌بهره در بوشهر دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: فردی که با وعده پرداخت وام کم‌بهره به میزان یک میلیارد ریال در بوشهر کلاهبرداری کرده بود باتلاش پلیس آگاهی بوشهر شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سرهنگ جوشن سهرابی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه هوشیاری مردم در قبال شیادان و کلاهبرداران مورد تاکید است اظهار داشت:  در این راستا پلیس با تلاش شبانه‌روزی متخلفان را شناسایی و دستگیر می‌کند.

وی از دستگیری کلاهبردار در بوشهر در پوشش پرداخت وام کم بهره خبرداد و بیان کرد: با دریافت اخباری مبنی بر اینکه فردی با وعده پرداخت وام کم بهره از تعدادی از همکارانش مبلغ یک میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است، این موضوع در دستور کار تیمی از کارشناسان پلیس آگاهی بوشهر قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری این شیاد خبر داد و خاطر نشان کرد: کارشناسان پلیس آگاهی با بررسی دقیق اظهارات مال‌باختگان و یک سری تحقیقات فنی متهم را در شهر بوشهر شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کردند.

سرهنگ سهرابی با بیان اینکه متهم به عنوان مستخدم در مدرسه فعالیت می‌کرد تصریح کرد: وی که از مشکلات و نیاز مالی تعدادی از همکاران خود با خبر بود و با این عنوان که به واسطه دوستانی در بانک و ادارات خاص قادر به تهیه وام با مبلغ یک میلیارد ریال با بهره کم می‌باشد، مبالغی از 50 میلیون تا 200 میلیون ریال از مالباختگان اخذ کرده بود.

این مقام انتظامی عنوان کرد: متهم در مواجه حضوری با شکات و انجام تحقیقات لازم به ارتکاب کلاهبرداری اعتراف و اظهار داشت: به علت بدهی و مشکلات مالی چنین ادعائی را کرده است و تمامی وجوه دریافتی را به طلبکاران خود پرداخت کرده است.

سرهنگ سهرابی با اشاره به معرفی متهم به مقام قضائی از شهروندان خواست به‌هیچ‌ وجه با اعتماد بی جا به هر فردی  زمینه ارتکاب به جرم را فراهم نکنند.

انتهای پیام/ش

کد خبر 18486
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم