آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۲۲:۴۵:۱۳
امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/18 - ۰۲:۰۹:۴۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
بوشهر| پیست قایقرانی بندر دیلم راه‌اندازی می‌شود

فرماندار دیلم با بیان اینکه توسعه ورزش‌های دریایی و آبی در اولویت برنامه این شهرستان است گفت: در این راستا با تخصیص اعتبارات لازم پیست قایقرانی شهر دیلم راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندر دیلم، عبدالامیر قاسمی ظهر امروز در نشست هم اندیشی و بررسی مسائل ومشکلات هیئت قایقرانی شهرستان  دیلم با تاکید بر توجه به مطالبات ورزشکاران و جوانان اظهار داشت:  توسعه زیرساخت‌های ورزشی در راستای ایجاد شور ونشاط درجامعه و دوری جوانان از ناهنجاری‌های اجتماعی یکی از اهداف وبرنامه‌های دولت است.

وی با بیان اینکه یکی از ظرفیت‌های شهرستان ساحلی دیلم توسعه زیرساخت‌های ورزشی است افزود: تاکنون در تمامی روستاهای و دو شهر دیلم و امام حسن(ع) زمین‌های چمن وسالن‌های ورزشی احداث و مورد استفاده قرارگرفته است.

فرماندار بندر دیلم یکی از عناصر رشد وبالندگی جامعه‌ای بانشاط را داشتن جوانان فرهیخته ، ورزشکار ،تحصیل کرده و کارآفرین دانست و تصریح کرد : کمک به تمامی هیئت‌های ورزشی دربرنامه مجموعه دولت دراین شهرستان می‌باشد .

قاسمی بر تسریع در جانمایی واحداث سایت جدید پیست قایقرانی شهر دیلم تاکید کرد و افزود : برای اجرای این طرح  امسال اعتبارات لازم تخصیص داده می‌یابد که با اجرای طرح مطالعاتی، جانمایی وطراحی خور دختر پیست قایقرانی  ایجاد می‌شود.

وی، با بیان اینکه توسعه ورزش‌های دریایی و آبی در اولویت برنامه این شهرستان است گفت: در این راستا با تخصیص اعتبارات لازم پیست قایقرانی شهر دیلم راه‌اندازی می‌شود و در اسرع وقت تکمیل و دراختیار جوانان و جامعه هدف قرار می‌گیرد .

فرماندار دیلم بیان کرد: پس از آماده سازی پیست قایقرانی ، آمادگی لازم برای میزبانی مسابقات قایقرانی کشوری دراین شهرستان فراهم می‌‌شود.

قاسمی با اظهار اینکه این شهرستان در داشتن ملی پوش‌های زیادی در رشته‌های والیبال، بسکتبال، فوتبال ،کشتی ، کاراته ،تکواندو وهندبال تاکنون خوش درخشیده گفت: درسال گذشته با وجود خوابگاه ورزشی ، سالن‌های مجهز و دیگر امکانات میزبان چند مسابقه ملی در مرکز شهرستان بودیم .

رئیس شورای ورزش شهرستان دیلم نیز ضمن تاکید برهمکاری همه سازمان‌ها ،نهادها و خیران به حوزه ورزش خاطر نشان کرد: برای حضور مربیان ملی و بین المللی فدراسیون قایقرانی درشهرستان دیلم و بهره گیری از آنها برای توسعه این رشته ورزشی رایزنی‌های لازم با مدیریت منطقه نفتی بهرگان صورت گرفته وان شاالله آمادگی همکاری‌های لازم دارند.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 18487
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم