آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۸:۳۱:۱۶
امروز : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/17 - ۱۹:۲۰:۰۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
بوشهر|اراذل و اوباش فراری تحت تعقیب استان همدان در دشتستان دستگیر شد

رئیس پلیس استان بوشهر از شناسایی مخفیگاه و دستگیری یکی از اراذل و اوباش فراری و تحت تعقیب پلیس استان همدان در دشتستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار خلیل واعظی صبح امروز در نشست با خبرنگاران در بوشهر با قدردانی از همکاری مردم قدرشناس با ماموریت‌های پلیس در عرصه‌های مختلف عملیاتی اظهار داشت: یکی از موفقیت‌های مهم پلیس مشارکت مردم در اجرای طرح‌های مختلف به ویژه هنجارشکنان و متخلفان است که در این راستا از همکاری مردم قدردانی می‌شود.

وی با بیان اینکه فضای معنوی مطلوبی در ماه مبارک رمضان در استان بوشهر برقرار است خاطر نشان کرد: مردم متدین استان بوشهر توجه ویژه‌ای به معنویات دینی و مذهبی دارند که این مهم در ماه مبارک رمضان به اوج خود می‌رسد.

رئیس پلیس استان بوشهر با تاکید بر برخورد با هنجارشکنان به ویژه در ماه رمضان تصریح کرد: در راستای حرمت ماه مبارک رمضان و رعایت حقوق شهروندان برخورد قاطع با هنجارشکنان در دستور کار قرار دارد.

سردار واعظی با بیان اینکه جرایم و تخلفات در ماه مبارک رمضان در استان بوشهر به شدت کاهش می‌یابد تصریح کرد: با همکاری دستگاه‌های قضایی و انتظامی در صورت مشاهده حرمت‌شکنی علنی در ماه مبارک رمضان با متخلفان برخورد و در صورت نیاز به مراجع قضایی معرفی می‌شود.

وی از دستگیری اراذل و اوباش فراری و تحت تعقیب استان همدان در دشتستان  خبر داد و افزود: با تلاش پلیس دشتستان، مخفیگاه یکی از اراذل و اوباش فراری و تحت تعقیب استان همدان در دشتستان شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به اینکه  این فرد سابقه‌دار پس از آزادی از زندان با استفاده از اسلحه اقدام به شرارت و تهدید شهروندان می‌کرد افزود: با اقدام اطلاعاتی و عملیاتی مخفیگاه این فرد شرور در یکی از روستاهای کوهستانی دشتستان شناسایی و با تلاش نیروی انتظامی دشتستان دستگیر شد.

سردار واعظی با بیان اینکه این فرد روانه زندان شد افزود: تیراندازی در مراسم عروسی و تهدید مسلحانه ماموران اداره برق از جرایم این متهم است که پس از اعتراف به بزه انتسابی روانه زندان شد.

انتهای پیام/ ز

کد خبر 18492
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم