آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۲۲:۴۵:۱۳
امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/18 - ۰۱:۲۲:۱۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان بوشهر عملیاتی و اجرایی شود

رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر با تاکید بر حذف بروکراسی اداری در ارائه خدمات بازرگانی و حذف موازی‌کاری فعالیت‌ها گفت: در این راستا عملیاتی و اجرایی شدن پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان بوشهر ضروری است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، خورشید گزدرازی ظهر امروز در نشست شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی استان بوشهر با تاکید بر تحقق رونق تولید در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار داشت: بررسی قوانین در زمینه تحقق رونق تولید امری مهم و ضروری است.

وی، به عملکرد فعالیت شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی استان بوشهر پرداخت و افزود: در یکسال گذشته 10 جلسه شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی تشکیل شده که 148 مصوبه داشته است.

رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر با بیان اینکه از مصوبات یاد شده 40 مصوبه ملی و استانی اجراء شده است گفت: 80 مصوبه اجرایی نشده و 29 مصوبه دیگر در حال پیگیری است.

گزدرازی فراهم شدن محیط کسب کار را مورد اشاره قرار دادو بیان کرد: اتاق بازرگانی، اصناف، تعاون موظف به ایجاد فضای کسب کار هستند.

وی فرصت‌های سرمایه‌گذاری را در استان بوشهر مورد توجه قرار داد خاطر نشان کرد: این استان از دیرباز با کشورهای حوزه خلیج فارس مراوده و تعامل داشته و این مهم زمینه همکاری، سرمایه‌گذاران این کشورها  در استان بوشهر فراهم کرده است.

رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر با تاکید بر حذف بروکراسی اداری در ارائه خدمات بازرگانی و حذف موازی کاری فعالیت‌ها گفت: در این راستا  عملیاتی و اجرایی شدن پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان بوشهر ضروری است.

گزدرازی حضور نمایندگان مردم استان بوشهر در جلسات شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی الزامی دانست و افزود: در سال گذشته نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی حضور کمرنگی در نشست‌های شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر داشتند که با توجه به اهمیت این شورا انتظار است امسال حمایت بیشتری از این شورا صورت گیرد.

وی اظهار داشت: سال گذشته از چهار نماینده استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی تنها نمایندگان شهرستان‌های دشتستان، دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی هر کدام 2 بار در شورای یاد شده شرکت کردند.

انتهای پیام/ح

کد خبر 18494
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم