آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۸:۳۱:۱۶
امروز : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/17 - ۱۹:۲۴:۱۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
حسینیه عاشقان ثارالله سپاه بوشهر پذیرای روزه‌داران در مراسم ترتیل‌خوانی قرآن + فیلم

دبیر ستاد ترتیل‌خوانی نوای ملکوت استان بوشهر با اشاره به اجرای مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه بوشهر گفت: این برنامه که تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد روزانه پذیرای یک‌ هزار نفر از روزه‌داران بوشهری است.

نصرالله غزنوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، از اجرای مراسم ترتیل‌خوانی نوای ملکوت در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه بوشهر در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار داشت: ماه مبارک رمضان امسال هشتمین سالی است که ترتیل‌خوانی نوای ملکوت در این محل  با همکاری قاریان برجسته برگزار می‌شود.

وی با اشاره به مشارکت 300 نفر در برگزاری این آیین معنوی و با شکوه افزود: همزمان با ماه مبارک رمضان فضای معنوی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان بوشهر حکم‌فرما است و مراسم ترتیل‌خوانی نوای ملکوت حال و هوای خاصی به جامعه داده است.

دبیر ستاد ترتیل‌خوانی نوای ملکوت استان بوشهر با بیان اینکه آیین ترتیل‌خوانی نوای ملکوت همزمان از سیمای مرکز بوشهر پخش می‌شود گفت: با همکاری مسئولان در شهرها و روستاها  آیین ترتیل‌خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان برپا شده است.

غزنوی افزود: این برنامه‌های قرآنی تا پایان ماه رمضان هر روز از ساعت 16:30 تا 19 برگزار می‌شود و زمان آیین ترتیل‌خوانی قرآن کریم در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر ساعت 17:30 دقیقه است.

وی با قدردانی از مردم و خیران در برپایی مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر تصریح کرد: آئین ترتیل‌خوانی نوای ملکوت با مشارکت 20 قاری برجسته استان بوشهر همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ح

کد خبر 18500
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم