آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۸:۳۱:۱۶
امروز : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/17 - ۱۹:۴۹:۰۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
مطالبات مردم استان بوشهر در سامانه سامد بررسی می‌شود

استاندار بوشهر با تاکید بر نقش مهم سامانه سامد در بررسی مطالبات مردم گفت: سامد، چشم بینای نظارت بر عملکرد و فعالیت‌های دستگاه‌‌های اجرایی در رسیدگی به مطالبات مردم است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند صبح امروز با حضور در مرکز سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت «سامد» بوشهر توجه به مطالبات و پیگیری درخواست‌های مردم را امری مهم و ضروری خواند و اظهار داشت: یکی از راههای بررسی مطالبات و مشکلات مردم سامانه 111 سامد است که در این زمینه هیچ درخواستی نباید بدون پاسخ باشد.

وی رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم را جزء برنامه‌های مهم کاری مسئولان عنوان کرد و افزود: همه مسئولان خدمتگزار مردم هستند و باید جوابگوی مطالبات مردم در ابعاد گوناگون باشند.

استاندار بوشهر، نقش مهم سامانه «سامد» در بررسی مطالبات مردم را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: باید به مردم این اعتماد داده شود که از طریق این سامانه می‌توانند مشکلات خود را مطرح، پیگیری و حل کنند.

گراوند، سامانه الکترونیکی سامد را چشم بینای نظارت بر عملکرد و فعالیت‌های دستگاه‌‌های اجرایی در رسیدگی به مطالبات مردم دانست و تاکید کرد: با توجه به ارسال درخواست‌های مردمی در سامانه سامد، در این دفتر حضور پیدا کردیم تا به صورت تلفنی با مردم گفت‌وگو کنم.

وی ضمن گفت‌وگو با 17 تن از تماس گیرندگان دستورات لازم برای رسیدگی به مشکلات تماس‌گیرندگان را صادر کرد.

انتهای پیام/ ع

کد خبر 18509
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم