آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۲۲:۴۵:۱۳
امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/18 - ۰۱:۴۹:۵۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
معاون نیروی انتظامی استان بوشهر خواستار توسعه حرفه‌های مهارتی برای سربازان وظیفه شد

معاون آموزش فرماندهی نیروی انتظامی استان بوشهر با تاکید بر گسترش آموزش‌های مهارتی سربازان نیروی انتظامی استان بوشهر خواستار توسعه حرفه‌های مهارتی برای سربازان وظیفه شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سرهنگ دوم مقاتلی صبح امروز در نشست با روسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای  با تاکید بر توجه به افزایش مهارت سربازان اظهار داشت: به منظور توانمندسازی سربازان وظیفه در دوره خدمت و کسب مهارت آموزی سربازان برای ورود به بازار کار و اشتغال بعد از پایان دوران سربازی، آموزش‌های مهارتی در یگان های نظامی سطح استان به صورت گسترده ارائه می‌شود.

وی با تاکید بر نقش مهم مهارت در حل مشکلات اشتغال جوانان افزود: جوانان باید با فراگیری مهارت در رشته‌های مورد نیاز جامعه، زمینه اشتغال خود را پس از پایان خدمت مقدس سربازی فراهم کنند.

سرهنگ مقاتلی از تجهیزکارگاه‌های مهارتی در این فرماندهی در راستای توسعه آموزش‌های فنی و حرفه ای خبر داد و خاطرنشان کرد: مهارت‌افزایی نه تنها سبب فراهم شدن اشتغال جوانان می‌شود بلکه، زمینه توسعه و پیشرفت جامعه و امکان کارآفرینی را فراهم می‌کند.

معاون آموزش فرماندهی نیروی انتظامی استان بوشهر خواستار توسعه حرفه‌های مهارتی برای سربازان وظیفه شد و اظهار کرد: توانمندسازی سربازان نقش اثرگذار در کاهش آسیب‌های اجتماعی و شکوفا شدن خلاقیت جوانان دارد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بوشهر نیز در این نشست با اشاره به نقش مهم و موثر پلیس در ایجاد امنیت و آسایش تصریح کرد: نیروی انتظامی در عرصه امنیت، اقتدار و صلابت جامعه اسلامی نقش مهم و موثری دارد که در این راستا از خدمات ارزنده آنان قدردانی می‌شود.

شهروز غلامرضا‌زاده با اشاره به نقش مهم مهارت در حل بسیاری از مشکلات بر توجه به مهارت‌افزایی کارکنان تاکید کرد و افزود: آموزش‌های مهارتی سربازان را در مسیر اشتغال قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه آموزش‌های مهارتی سربازان نیروی انتظامی استان بوشهر اجرایی می‌شود گفت: به منظور توانمندسازی سربازان در دوره خدمت و کسب شرایط اشتغال و کاهش دغدغه آنان برای ورود به بازار کار پس از اتمام دوره سربازی، آموزش‌های مهارتی با همکاری فرماندهی نیروی انتظامی استان بوشهر در پادگان‌ها و پاسگاه‌های این فرماندهی به صورت گسترده ارائه می‌شود.

انتهای پیام/ن

کد خبر 18510
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم