آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۸:۳۱:۱۶
امروز : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/17 - ۱۹:۲۰:۳۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
مراسم ترتیل‌خوانی نوای ملکوت در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر برگزار می‌شود

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان مراسم ترتیل‌خوانی نوای ملکوت در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر برگزار شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار علی رزمجو ظهر امروز در نشست با اعضای ستاد ترتیل‌خوانی نوای ملکوت استان بوشهر با تبریک ماه مبارک رمضان و با بیان اینکه امسال برای هشتمین سال آیین ترتیل‌خوانی نوای ملکوت در بوشهر برگزار می‌شود اظهار داشت: استقبال مردم روزه‌دار بوشهری از این مراسم قابل توجه است که حضور نوجوانان و جوانان شور حال وصف ناپذیری به این محفل قرآنی داده است.

وی، با بیان اینکه آیین ترتیل‌خوانی نوای ملکوت در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار می‌شود گفت: از ساعت 16 تا 19 مراسم گوناگون قرآنی، تفسیر و ترتیل‌خوانی در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار می‌شود که این مکان را به پایگاه فرهنگی تبدیل کرده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه در مراسم ترتیل خوانی نوای ملکوت 20 تن از قاریان برجسته استان بوشهر حضور دارند خاطر نشان کرد: هر روز 4 تن از قاریان اقدام به قرائت قرآن می‌کنند و این در حالی است که قبل از آن تفسیر قرآن کریم توسط یکی از استادان حوزه برگزار می‌شود.

سردار رزمجو با اشاره به پخش مراسم ترتیل‌خوانی نوای ملکوت از سیمای مرکز بوشهر تصریح کرد: همزمان با برگزاری این آیین، از سیمای استان بوشهر  به صورت مستقیم پخش می‌شود که مخاطبان بسیاری در داخل و خارج از استان دارد.

وی، از برنامه‌ریزی برای تمامی شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان مراسم ترتیل‌خوانی نوای ملکوت در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر برگزار شده است.

انتهای پیام/ن

کد خبر 18526
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم