آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۸:۳۱:۱۶
امروز : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/17 - ۱۹:۵۹:۰۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
کمیته ورزش کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر تشکیل شد

رئیس بسیج ورزشکاران بوشهر گفت: در استان ۱۹۰ ورزشکار شهید شناسایی شده که برای تجلیل از این حماسه‌آفرینان کمیته ورزش کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید بوشهر تشکیل شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، روح الله فرزین صبح امروز در نشست ورزشکاران با استاندار بوشهر با بیان اینکه ورزشکاران بسیجی بوشهر در صحنه‌های ملی و بین‌المللی می‌درخشند اظهار داشت: ورزشکاران بسیجی استان بوشهر در کسب مدال‌های قهرمانی در میدان‌های ملی و جهانی پیشگام هستند.

وی با اشاره به فعالیت بسیج ورزشکاران در عرصه‌های فرهنگی و اعتقادی تصریح کرد: ورزشکاران با این فرهنگ و روحیه در میدان‌های مختلف ورزشی به‌ویژه در صحنه‌های بین المللی، منش و روش جوانمردی خود را به نمایش می‌گذارند.

رئیس بسیج ورزشکاران استان بوشهر با تاکید بر ترویج فرهنگ بسیجی در بین ورزشکاران گفت: ترویج فرهنگ بسیج در بین ورزشکاران، شناسایی و جذب قهرمانان استانی، ملی و بین المللی، برنامه ریزی برای حضور ورزشکاران در میدان‌های مختلف با نماد فرهنگی و اسلامی از مهم‌ترین اهداف بسیج ورزشکاران است.

فرزین به فعالیت کمیته ورزش استان بوشهر در کنگره سرداران 2000 شهید استان اشاره کرد و افزود: یکی از دستگاه‌های اجرایی استان که در این کنگره همکاری لازم را با بسیج ورزشکاران داشته اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر است که دو جلسه در این زمینه تشکیل شده و اعضای کمیته این ستاد نیز مشخص شده‌اند.

وی، با بیان اینکه  کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر اواخر امسال برگزار می‌شود گفت: در استان بوشهر 190 ورزشکار شهید شناسایی شده که برای تجلیل از این حماسه‌آفرینان کمیته ورزش کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر تشکیل شده است.

رئیس بسیج ورزشکاران استان بوشهر با اشاره به ارائه آثار شهدای ورزشکار استان بوشهر خاطر نشان کرد: تاکنون 101 آثار در زمینه تصویر و دست نوشته‌های ورزشکاران شهید استان بوشهر بدست آمده که به‌زودی منتشر می‌شود.

 مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر در این نشست به شرایط میزبانی استان بوشهر در 12 رشته ورزشی در رده بین المللی اشاره کرد و افزود: با توجه به زیر ساخت‌های مناسب استاندارد این استان شرایط میزبانی مسابقات کشوری ، اردوهای ملی و همچنین بین المللی را دارد.

 احمد بهروزیان‌فرد تصریح کرد: با حمایت استاندار بوشهر450 میلیون  تومان به هیئت‌های ورزشی استان از اعتبارات سال 97 تخصیص یافت.

 وی با بیان اینکه بخشی از این اعتبارات بین هیئت‌های  شهرستانی توزیع شد گفت: 73 میلیارد تومان اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان کمک شایانی به توسعه ورزش استان بوشهر دارد.

انتهای پیام/ش

کد خبر 18543
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم