آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۸:۳۱:۱۶
امروز : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/17 - ۱۹:۱۷:۳۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
نیکوکاران بوشهری 4 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند

رئیس اداره اکرام کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه نیکوکاران در ماه مبارک رمضان به ۲۰ هزار نیازمند خدمات رسانی کردند گفت: نیکوکاران بوشهری با تحویل بسته غذایی افزون بر ۴ میلیارد تومان کالای اساسی به نیازمندان تحویل دادند.

محمدمهدی ملاکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، از راه‌اندازی پویش مردمی برای تامین کالاهای اساسی و افطار نیازمندان در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار داشت: در تحقق پویش مردمی سهم من در ماه مبارک رمضان  خدمات گوناگونی به نیازمندان ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نیازمندان تحت پوشش کمیته امدادهدیه 200 هزار تومانی به صورت نقدی دریافت کردند گفت: علاوه بر این، نیکوکاران بسته مواد غذایی به ارزش هر بسته 200 هزار تومان شامل کالاهای اساسی در اختیار افراد تحت پوشش کمیته امداد قرار می‌دهند.

رئیس اداره اکرام کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه نیکوکاران در ماه مبارک رمضان به 20 هزار نیازمند خدمات رسانی کردند گفت: نیکوکاران بوشهری با تحویل بسته غذایی افزون بر 4 میلیارد تومان کالای اساسی به نیازمندان استان بوشهر تحویل دادند.

ملاکی تعداد فرزندان ایتام و نیازمند استان بوشهر را شش‌هزار و 99 نفر دانست و افزود: 5 هزار و 100 نفر از این کودکان دارای حامی و بیش از 900 نفر دیگر فاقد حامی هستند که با تلاش انجام شده در ماه مبارک رمضان تمامی کودکان نیازمند استان بوشهر تحت پوشش حامی قرار می‌گیرند.

وی، با اشاره به اینکه 200 هزار تومان بسته مواد غذایی به کودکان ایتام و محسنین در ماه رمضان تحویل می‌شود خاطر نشان کرد: افزایش سرانه  این کودکان به طور میانگین 180 هزار تومان در ماه است که تلاش می‌شود با جذب 5 هزار حامی دیگر سرانه کودکان نیازمندان را به 250 هزار تومان در ماه افزایش یابد.

رئیس اداره اکرام کمیته امداد استان بوشهر از کمک خیران و نیکوکاران حامی کودکان نیازمند خبر داد و بیان کرد: سال قبل حامیان کودکان نیازمند استان بوشهر، 159 میلیارد ریال به کودکان پرداخت کردند که با توجه به اینکه تعهد پرداخت حامیان 110 میلیارد بود، رتبه نخست در کشور کسب شد.

ملاکی با بیان اینکه کمک خیران به نیازمندان استان بوشهر در سال 1397 نسبت به سال ماقبل آن 73 درصد افزایش داشته است افزود: هدف گذاری امسال برای کمک به کودکان یتیم و محسنین استان بوشهر، 170 میلیارد ریال است.

وی، از اطعام نیازمندان استان خبر داد و تصریح کرد:گستراندن سفره افطاری برای اطعام نیازمندان از برنامه‌های هر روز کمیته امداد با همکاری نیکوکاران است و این در حالی است که در هفته اکرام برنامه‌های ویژه‌ای تدارک دیده شده است.

رئیس اداره اکرام کمیته امداد استان بوشهر افزود:  نیکوکاران و خیرانیکه قصد کمک به نیازمندان به‌صورت نقد و کالاهایی دارند می‌توانند به اداره اکرام کمیته امداد استان بوشهر  مراجعه و یامی‌توانید به شماره حساب 4569653214 بانک ملت  و یا  به شماره کارت اکرام 6104337770096996 واریز کنند.

انتهای پیام/ ع

کد خبر 18587
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم