آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۲۲:۴۵:۱۳
امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/18 - ۰۱:۳۲:۴۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
بوشهر| تیم فوتبال شهید جهان نژاد آبادان به‌صورت شخصی اداره می‌شود

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهید جهان نژادیان آبادان گفت: این تیم بدون هیچ حمایت مالی به‌صورت شخصی اداره می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مهرداد دهباشی  شامگاه جمعه پس از باخت 7 بر یک تیم شهید جهان‌نژادیان آبادان مقابل تیم پارس جنوبی بوشهر، کم تجربگی بازیکن خود را عامل شکست مقابل تیم پارس جنوبی عنوان کرد و اظهار داشت: چند تن از بازیکنان تیم شهید جهان‌نژادیان آبادان امسال برای نخستین بار است که در لیگ برتر فوتبال ساحلی توپ می‌زنند و از تجربه کافی برخوردار نیستند.

وی با تاکید بر ماندگاری نماینده آبادان در لیگ برتر فوتبال ساحلی گفت: بدون شک با ماندگار شدن تیم  شهید جهان‌نژادیان در لیگ برتر فوتبال ساحلی  برای سال آینده حرف‌های زیادی دارد.

دهباشی ‌با بیان اینکه تیم پارس جنوبی بوشهر با تلفیقی از بازیکنان جوان و ملی پوش به‌خوبی در این مسابقه ظاهر شد گفت: تیم حریف مزد برتری خود با یک بازی پرگل گرفت.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهید جهان نژادیان آبادان نحوه قضاوت داور این دیدار را مطلوب دانست و تصریح کرد: تیم داوری در این دیدار بسیار خوب ظاهر شد و هیچ گونه کم و کاستی در نحوه قضاوت آنها مشاهده نشد.

دهباشی با بیان اینکه  نماینده آبادان کاملا بومی بدون هیچ حمایت مالی است گفت: تیم شهید جهان‌نژادآبادان به‌صورت شخصی اداره می‌شود و هدف این است تیم در لیگ حفظ کنیم.

وی با تاکید بر حمایت مالی از تیم جهان‌نژادیان خاطرنشان کرد: در آبادان با وجود ارگان‌های درآمدزایی همچون اداره بندر و دریانوردی، منطقه آزاد اروند، پالایشگاه و پتروشیمی‌ها حمایت لازم مالی از نماینده آبادان نمی‌شود.

در هفته ششم بازی‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی تیم شهید جهان نژادیان آبادن 7 بر یک مقابل تیم پارس جنوبی بوشهر شکست خورد.

انتهای پیام/ح

کد خبر 18593
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم