آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ ۱۵:۲۲:۱۲
امروز : یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/09/15 - ۱۵:۲۹:۴۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
معاون استاندار بوشهر: ساعت کار ادارات استان بوشهر تغییر کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهربا اشاره به تغییر ساعت کار دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر گفت: ساعت کار ادارات استان بوشهر از شنبه ۱۸ خرداد، از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه تا پایان شهریور ماه تعیین می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حسن ابراهیمی صبح امروز در نشست مدیریت بحران استان بوشهر با تاکید بر مدیریت مصرف برق در فصل گرما در استان اظهار داشت: به منظور صرفه‌جویی حداکثری و جلوگیری از هرگونه بحران انرژی و خاموشی، ساعت دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تغییر می‌کند.

وی از کاهش ساعت کار دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: برای رفاه مردم و مدیریت مصرف برق، ساعت کار ادارات استان از روز شنبه 18 خرداد از ساعت 6:30 تا 13:30  تا پایان شهریور ماه تعیین شد که نقش مهمی در کاهش مصرف برق دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر با بیان اینکه روزهای پنج‌شنبه هر هفته مانند ماه‌های قبل تعطیل است افزود:ساعات کار مراکز درمانی و بهداشتی، بیمارستان‌ها، اورژانس، آتش‌نشانی، خدمات امداد جاده‌ای، پاسگاه‌های انتظامی و نظامی مشمول این ابلاغ نمی‌شوند.

ابراهیمی،  رعایت ترتیب و تنظیم ساعات کار ادارات  بر اساس ساعت تعیین شده را  مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی به منظور هماهنگی و در چارچوب قوانین و مقررات موظف هستند برای رعایت ترتیب و تنظیم ساعات کار اداره متبوع خود نظارت کامل بر ورود و خروج کارکنان اعمال کنند.

وی گفت: شایسته است مدیران ادارات استان بوشهر ضمن نظارت دقیق، و جدی بر اجرای مصوبه، تمهیدات لازم در خصوص کاهش مصرف برق، دقت در خاموشی تجهیزات برقی، به ویژه تاسیسات سرمایشی در خارج از ساعات اداری اتخاذ کنند.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 18746
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم