آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ ۰۲:۰۷:۰۵
امروز : یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - 2019/10/20 - ۰۲:۳۵:۳۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
سند نقشه پیشرفت بوشهر در گام دوم انقلاب تدوین و رونمایی شد+تصاویر

سند نقشه راه پیشرفت استان بوشهر در گام دوم انقلاب با حضور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، مسئولان ارشد استانی و نخبگان رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عضو شورای راهبری تدوین سند نقشه راه  پیشرفت استان بوشهر ظهر امروز در آیین رونمایی از این سند با بیان اینکه با همکاری نخبگان و اندیشمندان جوان سند نقشه راه  پیشرفت استان بوشهر در گام دوم انقلاب اسلامی تدوین شد اظهار داشت: 50 نفر از نخبگان و صحاب نظران در تدوین این سند همکاری کردند.

محمد رضا طاهری از تشکیل 7 کارگروه در تدوین سند نقشه راه  پیشرفت استان بوشهر در گام دوم انقلاب اسلامی خبر داد و بیان کرد: در تهیه این سند 50 جلد کتاب و 30 پایان‌نامه مورد استفاده قرار گرفت که پس از مطالعه راههای لازم شناسایی و گردآوری می‌شود.

عضو شورای راهبری تدوین سند نقشه راه  پیشرفت استان بوشهر در گام دوم انقلاب با اشاره به اینکه تا 1.5 ماه آینده این سند به غنای کامل می‌رسد افزود: پیش بینی می‌شود تا پایان تیرماه  با فراخوان گسترده‌ای در سطح استان از جوانان و اندیشمندان خواسته می‌شود که راهکارهای خود و مجموعه اقدام‌های عملیاتی که می‌تواند هر کدام از بخش‌های نقشه راه شود مشخص و پیشنهاد دهند.

طاهری افزود: سپس با حمایت مدیران و مسئولان  فعال در نهادها و سازمانهای مرتبط با 7کارگروه زمینه پشتیبانی و اجرا شدن ایده‌ها و طرح‌هایی که نقطه آغازین آن ذهن جوانان خوش فکر است.

وی افزود: امید است با این مهم در بخش های مختلف به مجموع طرح‌ها و اقدام‌هایی دست پیدا کنیم که از تجمیع انها حرکتی خودجوش و مردمی برای تحقق آرمان‌های تعریف شده برای بیانیه گام دوم در هفت بخش "اقتصاد"، "عدالت و مبارزه با فساد" ، "عزت ملی، روابط خارجی، مرزبندی با دشمن"، "سبک زندگی"، " استقلال و آزادی"، "علم و پژوهش" و"معنویت و اخلاق" تشکیل می‌شود.

 

انتهای پیام/ ت

کد خبر 18750
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم