آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ ۰۲:۰۷:۰۵
امروز : یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - 2019/10/20 - ۰۲:۵۲:۵۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
تشکل‌های دانشجویی استان بوشهر راهکارهای برطرف کردن مشکلات بررسی می‌کنند

معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به فعال بودن تشکل‌های دانشجویی در بررسی مشکلات استان گفت: در این زمینه دانشجویان بررسی‌های لازم برای حل مشکلات استان بوشهر انجام می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حجت‌الاسلام سید عبدالجلیل حسینی ظهر امروز در نشست تشکل‌های دانشجویی استان بوشهر با نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه مشکلات گوناگون استان مورد بررسی این تشکل‌ها قرار می‌گیرد اظهار داشت: حل مشکلات آب آشامیدنی دشتستان و تنگستان مورد توجه تشکل‌های دانشجویی قرار گرفته است.

وی، با تاکید بر تدوین چشم‌انداز سلامت استان بوشهر خاطر نشان کرد برای توسعه زیرساخت‌های درمانی و تامین پرسنل درمانی و پرستاری باید اقدامات اساسی انجام شود.

معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهرآلودگی زیست محیطی جنوب استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: سال 1396 فقط سه روز شهرستان‌های جنوبی هوای پاک داشت.

حسینی با تاکید بر تسریع در تکمیل بیمارستان هسته‌ای بوشهر تصریح کرد: با توجه به وجود نیروگاه اتمی ایران در بوشهر باید در ساخت بیمارستان هسته‌ای بوشهر که در خواست‌های تشکل‌های دانشجویی است تسریع شود.

وی، با ابراز نگرانی از صدمه یافتن ذخیرگاه آبزیان در خلیج فارس بر جلوگیری از صید غیرمجاز ترال تاکید کرد و گفت: اشتغال بیشتر مردم ساحل نشین استان بوشهر در عرصه صید و صیادی است که برای حفظ ذخایر آبزیان باید از صید ترال در خلیج فارس جلوگیری شود.

معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، ظرفیت گردشگری بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در این راستا با توجه به اینکه استان بوشهر در 8 سال دفاع مقدس نقش ویژه‌ای داشت راه‌اندازی تور مقاومت دانشجویی برای ترویج فرهنگ مقاومت مورد توجه قرار بگیرد.

حسینی، تسریع در پروژه راه آهن بوشهر را مورد تاکید تشکل‌های دانشجویی دانست و بیان کرد: باید از ظرفیت نخبگان دانشجویی به ویژه تشکل‌ها در عرصه‌های گوناگون بیشتر استفاده شود.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 18751
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم