آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ ۱۵:۲۲:۱۲
امروز : یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/09/15 - ۱۵:۲۲:۵۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
امام جمعه بوشهر خواستار حل مشکلات مسکن و اشتغال جوانان شد

امام جمعه بوشهر با تاکید بر حمایت همه جانبه از جوانان گفت: مسئولان ملی و استانی حل مشکلات مسکن و اشتغال جوانان را در اولویت قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در خطبه‌های نماز عید سعید فطر با تبریک این عید آسمانی اظهار داشت: امید است همه نمازها، روزه‌ها و دعاهای مومنان به احسن وجه مقبول درگاه ایزد منان قرار بگیرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه خداوند در همه حالات یاری و کمک رسان انسان است با استناد به آیات قرآن کریم افزود: خداوند در کتاب آسمانی قرآن کریم فرموده‌اند که قبل از اینکه انسان‌ها دعاها کنند، آنرا اجابت می‌کنم.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر باقی ماندن رمضانی مومنان افزود: ماه مبارک رمضان با تمام ویژگی‌های آن تمام شد اما تربیت یافته‌گان این ماه با عظمت باید تلاش کنند رمضانی بمانند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای 15 خرداد، سالروز ولایت مقام معظم رهبری به عنوان یک نعمت الهی تبریک گفت.

وی، با اشاره به دشمنی آمریکا و ایادیش در منطقه  تصریح کرد: آمریکا و دشمنان به شدت علیه ملت‌های مختلف در جهان، مسلمانان و ملت ایران فعال است ولی به یقیین پیروزی نزدیک است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر توجه به حل مشکلات مردم در بخش‌های مختلف تصریح کرد: مسئولان در فضای ملی و استانی در رابطه با حل مشکلات آب آشامیدنی شهرها و روستاهای استان، اشتغال، مسکن جوانان تلاش کنند.

امام جمعه بوشهر حمایت از جوانان را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: حمایت از جوانان، حل مشکلات گرانی و رسیدگی به فقرا و مستمندان باید در اولویت برنامه مسئولان قرار بگیرد.

آیت‌الله صفایی بوشهری بیان کرد: مسئولان باید در حل مشکلات و حمایت از جوانان تلاش و کوشش کنند.

انتهای پیام/ش

کد خبر 18761
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم