آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ ۱۵:۲۲:۱۲
امروز : یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/09/15 - ۱۵:۲۸:۲۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
تیم فوتبال تیم ساحلی دریانوردان بوشهر به دنبال بقاء در لیگ برتر است

سرمربی تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر با تاکید بر ماندگاری این تیم در لیگ برتر گفت: هر چند تیم دریانوردان بوشهر از روی کم‌تجربگی تن به شکست داد ولی بقاء در لیگ برتر در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عباس طبیب‌نژاد شامگاه پنجشنبه پس از شکست تیم دریانوردان بوشهر مقابل  تیم  موج‌سواران نوشهر اشتباهات فردی بازیکنان و داوری ضعیف این دیدار را نتیجه این شکست عنوان کرد و اظهار داشت: همان گونه که ابتدای فصل عنوان کردم هدف ما بعد دو سال صعود به لیگ برتر ماندگاری است.

وی با اشاره به ضعف داوری در رقابت‌های لیک برتر فوتبال ساحلی بیان کرد: در هفته پنجم با هجمه بعضی تیم‌ها نسبت به نتایج  تیم دریانوردان بوشهر که داوری را در این بردها تاثیرگذار عنوان می‌کردند در هفته ششم به بعد داوری در حق این تیم با بی‌عدالتی رفتار کرد و در هر صورت تلاش می‌کنیم در لیگ برتر ماندگار شویم.

سرمربی تیم دریانوردان بوشهر با بیان اینکه شکست این تیم تاوان کم تجربگی است تصریح کرد: از روی کم تجربگی بازیکنان تیم دریانوردان بوشهر نتوانستند در مقابل حریف شمالی به برتری دست یابند.

طبیب‌نژاد با اشاره به اینکه پیش‌بینی رقابت دشواری برابر تیم موج‌سواران داشتیم خاطرنشان کرد: بخش عمده‌ای از شکست تیم دریانوردان ناشی از اشتباه‌های داوری است ولی با توجه به نخستین سال حضور این تیم در لیگ برتر تلاش می‌شود سهمیه این تیم در لیگ حفظ شود.

تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر در هفته نهم مسابقات باشگاه‌های لیگ برتر مقابل تیم موج‌سواران نوشهر مازندران شش بر پنج شکست خورد.

انتهای پیام/ح

کد خبر 18775
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم