آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ ۰۲:۰۷:۰۵
امروز : یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - 2019/10/20 - ۰۲:۴۸:۵۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
170 تن سوخت قاچاق در آب‌های استان بوشهر کشف شد

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: بیش از ۱۷۰ تن گازوئیل قاچاق با تلاش منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در آب‌های خلیج فارس استان بوشهر که قاچاقچیان در شبکه‌ای سازمان یافته فعالیت می‌کردند کشف شد.

سردار رمضان زیراهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، مقابله با قاچاق سوخت در خلیج فارس را از ماموریت‌های مهم منطقه دوم نیروی دریایی سپاه دانست و اظهار داشت: در راستای مشارکت نیروی دریایی سپاه در مقابله با قاچاق سوخت در خلیج فارس، منطقه دوم نیروی دریایی سپاه  با تشکیل قرارگاه عملیاتی، فعالیت خود را آغاز کرد.

وی از کشف گازوئیل قاچاق در آبهای خلیج فارس خبر داد و بیان کرد: منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در راستای مقابله با سوخت قاچاق، در یک عملیات هماهنگی شبکه سازمان یافته قاچاق گازوئیل را منهدم کردند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه در این عملیات سه شناور حامل سوخت قاچاق توقیف شد افزود:در این عملیات 170 تن گازوئیل قاچاق از سه فروند شناور در آبهای خلیج فارس کشف و قاچاقچیان دستگیر شدند.

سردار زیراهی با اشاره به فعالیت‌های امسال در عرصه مبارزه با قاچاقچیان خاطر نشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون 358 تن سوخت قاچاق در آبهای خلیج فارس استان بوشهرتوسط منطقه دوم نیروی دریایی سپاه کشف و 7 شناور توقیف شده است.

وی، با بیان اینکه سوخت‌های قاچاق کشف شده به شرکت توزیع پخش فرآورده‌های نفتی استان بوشهر تحویل می‌شود تصریح کرد: این شناورها سوخت خود را در دریا به شناورهای دیگر تحویل می‌دادند تا به کشورهای دیگر منتقل کنند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه شناورهای متخلف بعد از سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذیربط داده می‌شوند تاکید کرد: نیروی دریایی سپاه با کسانی سرمایه‌های کشور را قاچاق کنند قاطعانه برخورد می‌کند.

سردار زیراهی با اشاره به برخورد با سوداگران مرگ در آبهای خلیج فارس تصریح کرد: امسال تاکنون 138 کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس کشف شده است.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 18783
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم