آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ ۱۵:۲۲:۱۲
امروز : یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/09/15 - ۱۵:۳۲:۳۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
حمایت از تیم‌های ورزشی در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد

استاندار بوشهر با اشاره به صعود تیم هندبال ستارگان دشتستان به لیگ‌برتر گفت: ضمن حمایت و پیگیری حل مشکلات این تیم در لیگ برتر، حمایت از تیم‌های ورزشی به ویژه تیم‌های لیگ‌برتری در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر،  مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در نشست مسئولان باشگاه ستارگان دشتستان با استاندار بوشهر ضمن تشکر از حمایت‌های استاندار از تیم‌های ورزشی به ویژه  تیم‌های لیگ‌برتری خواستار ورود بیش از پیش صنایع و شهرداری‌ها در حمایت از تیم‌های ورزشی شد.

احمد بهروزیان‌فرد، با تبریک صعود تیم هندبال ستارگان دشتستان به رقابت‌های لیگ‌برتر کشور عنوان کرد: هندبال، ورزش نخست در دشتستان است و این رشته ورزشی افتخار آفرینان زیادی در این شهرستان دارد.

وی با بیان اینکه نگاه ما همیشه به ورزش شهرستان دشتستان خاص بوده است خاطر نشان کرد: صعود تیم هندبال ستارگان دشتستان به لیگ برتر سبب  خوشحالی تمامی جامعه ورزش استان بوشهر شد چراکه شهرستان دشتستان دارای یک تیم لیگ برتری کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر بیان کرد:از تیم هندبال ستارگان دشتستان در رقابت‌های لیگ‌برتر حمایت می‌شود .

استاندار بوشهر نیز در این نشست، ضمن قدردانی از مجموعه ورزش استان بوشهر و تبریک به مجموعه مدیریت باشگاه ستارگان دشتستان، از صعود این تیم به لیگ برتر سخن گفت و افزود: ما از کم و کیف مشکلات این تیم آگاه هستیم، اینکه تعدادی جوان با بضاعت کم با غول‌های ورزش کشور تنه به تنه شده‌اند و توانستند با غلبه بر آنان به لیگ برتر صعود کنند، خود نشانگر شایستگی این مجموعه است.

عبدالکریم گراوند بیان کرد: امروز خوشحال هستیم تیم‌هایی از نقاط مختلف استان بوشهر در لیگ‌های برتر کشور حضور دارند و با تمام توان در کنار این تیم‌ها خواهیم بود.

وی ضمن اعلام حمایت از تیم هندبال ستارگان دشتستان خواستار کمک صنایع و به خصوص سیمان دشتستان و شهرداری‌ها از این تیم شد و بر پیگیری حل این مسئله تاکید کرد.

استاندار بوشهر با تاکید بر حمایت‌های مالی مداوم در طول فصل از تیم هندبال ستارگان دشتستان افزود: ما این تیم را در لیگ برتر تنها نخواهیم گذاشت و پیگیری‌های مستمری را در این خصوص انجام می‌شود.

گراوند اعلام کرد: تیم لیگ برتری هندبال ستارگان دشتستان نشان از ورود شایسته بخش خصوصی به ورزش قهرمانی است و قطعا توانایی این را دارد که هزینه‌های میلیاردی را کاهش داده و با نیروی شایسته بومی به مصاف تیم‌های متمول باشگاه‌های کشور برود و مانند قبل نتایج خوبی را کسب کند.

وی، ضمن حمایت و پیگیری حل مشکلات این تیم در لیگ برترگفت: حمایت از تیم‌های ورزشی به ویژه تیم‌های لیگ‌برتری در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 18784
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم