آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ ۱۵:۲۲:۱۲
امروز : یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/09/15 - ۱۵:۳۷:۲۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
بوشهر| 102 میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های شهرستان دیر مصوب شد

دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان دیرگفت: از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری برای پروژه‌های شهرستان دیر ۱۰۲ میلیارد تومان اعتبار مصوب شده که ۵۲ میلیارد تومان آن امسال و ۵۰ میلیارد تومان دیگر در سال آینده ابلاغ می‌شود.

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندردیر، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان دیر ظهر امروز با حضور فرماندار، معاون هماهنگی برنامه و بودجه استان بوشهر، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری  و سایر مدیران ادارات شهرستان دیر برگزار شد.

دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان دیربا بیان اینکه سال گذشته 35 میلیارد تومان اعتبار  عمرانی برای اجرای پروژه‌های شهرستان دیر مصوب شد اظهار داشت: این میزان اعتبار تا پایان سال به 55 میلیارد تومان افزایش یافت.

فرخنده،  اعتبار مصوب امسال را بیش از 36 میلیارد تومان دانست و افزود: البته 4 میلیارد آن از اعتبارات تبصره 19  است که مربوط به پروژه‌هایی می‌شود که در آنها باید مشارکت بخش خصوصی لحاظ شود و در قالب تسهیلات اعتباری پرداخت می‌شود.

دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان دیر از اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور خبر داد و گفت: از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری برای پروژه‌های شهرستان دیر 102 میلیارد تومان اعتبار مصوب شده که 52 میلیارد تومان آن امسال و 50 میلیارد تومان دیگر در سال آینده ابلاغ می‌شود.

معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر نیز به ویژگی اعتبارات امسال پرداخت و تصریح کرد: در سال گذشته ما رویه متفاوتی را در حوزه  اعتبارات عمرانی شاهد بودیم که انتظار می‌رود امسال نیز همان محدودیت‌ها مورد توجه قرار بگیرد.

درویشی با اشاره به رتبه نخست استان بوشهر در تخصیص اعتبارات عمرانی در کشور خاطر نشان کرد: با توجه به نیازمندی‌ها و مطالباتی که وجود داشت تلاش شد اقداماتی به‌خصوص در حوزه راه سازی، پروژه  مسکن و شهرداری‌ها  انجام شود.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 18790
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم