آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ ۱۵:۲۲:۱۲
امروز : یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/09/15 - ۱۵:۴۲:۵۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
271 میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های ورزشی در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر تخصیص یافت

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از تخصیص ۲۷۱ میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های ورزشی در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر خبر داد و گفت: این اعتبار که برای ۱۱ پروژه تخصیص یافته ۱۶۲ میلیارد آن از محل اعتبارات نفت تامین شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم  از بندر دیر، نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی  ظهر امروز در آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های ورزشی در بندر دیر با بیان اینکه اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی  صنایع مستقر در شهرستان‌های جنوبی استان افزایش یافته است اظهار داشت: در این راستا در چهار سال گذشته عتبارات قابل توجهی برای اجرای پروژه‌های گوناگون زیرساختی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی حوزه نفت و گاز برای تحقق مطالبات مردم  و رفع محرومیت مصوب شده است.

سکینه الماسی با تاکید بر تحقق مطالبات مردم به ویژه حوزه جوانان و نوجوانان افزود: اجرای پروژه‌های ورزشی از جمله مطالبات دانش آموزان و جوانان است که در این راستا عملیات اجرای پروژه‌های ورزشی اجرایی شده است.

نماینده شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس با تاکید بر تسریع تکمیل پروژه‌ها گفت: تا زمانی که از افتتاح طرحی اطمینان نداشته باشیم، نباید عملیات اجرایی آنها آغاز شود که در این راستا  طرح‌های ورزشی که امروز ساخت آنها آغاز شده به سبب برخی مشکلات سال قبل عملیاتی نشد.

وی با قدردانی از همه دست اندرکاران  اجرای این طرح‌های ورزشی تصریح کرد: امیدواریم با تلاش مسئولان  اجرای این طرح‌ها تسریع شودو در موعد مقرر به پایان برسد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر هم با اشاره به  آغاز اجرای 11 طرح ورزشی در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر بیان کرد: سه طرح ورزشی آن در شهرستان دیر قرار دارد.

احمد بهروزیان‌فر افزود: طرح‌های ورزشی شهرستان دیر  شامل سالن ورزشی بردخون با اعتبار 30 میلیارد ریال، ساختمان اداری ورزش و جوانان و سالن ورزشی روستای شهنیاء است.

وی، از  تخصیص  271 میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های ورزشی در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر خبر داد و گفت: این اعتبار که برای 11 پروژه تخصیص یافته 162 میلیارد آن از محل اعتبارات نفت تامین شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه 109 میلیارد ریال اعتبار اجرای این طرح‌ها  از اعتبارات استانی تامین می‌شود خاطر نشان کرد: این پروژه‌ها بر اساس برنامه زمان‌بندی تکمیل و مورد بهره‌برداری و در اختیار جامعه هدف قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/ش

کد خبر 18876
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم