آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ ۰۰:۳۰:۰۶
امروز : چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - 2019/10/23 - ۰۱:۵۳:۲۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
بوشهر| عامل قتل در شهرستان دیلم پس از 14 روز دستگیر شد

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به دستگیری عامل قتل در شهرستان دیلم گفت: شخصی که با شلیک اسلحه، فرد دیگری را در منطقه امام حسن(ع) دیلم به قتل رسانده و متواری شده بود پس از ۱۴ روز دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دیلم، سردار خلیل واعظی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در دیلم امنیت پایدار در استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: امنیت پایدار در ابعاد گوناگون در استان بوشهر فراهم شد که این مهم زمینه توسعه و پیشرفت را بیش از پیش فراهم کرده است.

وی با اشاره به اشراف پلیس و برخورد قاطع با متخلفان افزود: بروز هر تخلفی با تلاش پلیس در کوتاه‌ترین زمان کشف و متخلفان دستگیر می‌شوند که نشان از اشراف اطلاعاتی پلیس بر اوضاع دارد.

رئیس پلیس استان بوشهر افزود: رصد و حضور شبانه‌روزی ماموران نیروی انتظامی در عرصه‌های مختلف جامعه سبب شده که هیچ نقطه‌ای از استان بوشهر  برای  متخلفان امن نباشد.

سردار واعظی از دستگیری عامل قتل در دیلم خبر داد و خاطر نشان کرد: فردی که در بخش امام حسن(ع) شهرستان دیلم با شلیک اسلحه سبب  مرگ شهروندی شده بود شناسایی و دستگیر شد.

وی با بیان اینکه این قتل بامداد 17 خردادماه امسال در یکی از روستاهای بخش امام حسن شهرستان دیلم رخ داد بیان کرد: در  این حادثه فردی سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت مورد تیراندازی سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو قرار می‌گیرد و فوت می‌کند.

رئیس پلیس استان بوشهر افزود: ضاربان در این حادثه سر و صورت خود را پوشانده و از خودرو بدون پلاک استفاده کرده بودند و پس از این اقدام متواری و مخفی شدند.

سردار واعظی بیان کرد: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دیلم تحقیقات تخصصی ،میدانی و اطلاعاتی بر اساس فرضیه های متعدد آغاز شد .

وی با بیان اینکه در مدت 14 روز تحقیقات شبانه روزی تعدادی به عنوان مظنون مورد بازجویی قرار گرفتند گفت: با تکمیل مدارک و مستندات سه نفر مظنون اصلی شناسایی و عملیات دستگیری آنها در دستور کار قرار گرفت که دو نفر از آنان در شهرهای دیلم و گناوه دستگیر شدند.

سردار واعظی از دستگیری مظنون اصلی حین فرار خبر داد و افزود: نفر سوم و مظنون اصلی که قصد خروج از کشور را داشت در حین سفر مسیر وی شناسایی وبا اعزام کارآگاهان پلیس متهم شب گذشته دستگیر و به دیلم منتقل شد .

رئیس پلیس استان بوشهر گفت: فرد دستگیر شده ضمن اعتراف به تیراندازی منجر به مرگ به سمت مقتول اسلحه به کار رفته در حادثه نیز از وی کشف شد.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 18958
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم