آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ ۲۱:۵۱:۴۴
امروز : یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - 2019/10/20 - ۰۱:۴۴:۴۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
757 میلیارد تومان قاچاق کالا در استان بوشهر کشف شد

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به افزایش ۹۲ درصدی کشف قاچاق کالا در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل گفت: در این مدت به ارزش ۷۵۷ میلیارد تومان قاچاق کالا در استان بوشهر کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار خلیل واعظی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با قدردانی از تلاش خبرنگاران در تقویت امنیت پایدار در استان بوشهر اظهار داشت: خبرنگاران اقدامات و فعالیت‌های قابل توجهی در عرصه کمک به آرامش و امنیت استان بوشهر  انجام می‌دهند که خدمات آنان قابل تقدیر و تشکر است.

وی، از  رضایت مردم نسبت به خدمات نیروی انتظامی استان بوشهر خبر داد و با بیان اینکه قدردانی مردم از خدمات پلیس در سه ماه امسال 50 درصد افزایش یافته است افزود:در سه ماه نخست امسال میزان قدردانی مردم از پلیس  از طریق سامانه 197 نیروی انتظامی، 50 درصد نسبت به مدت  مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

رئیس پلیس استان بوشهر با بیان اینکه در سه ماه نخست امسال  مردم 146 هزار بار با سامانه 110  فوریت‌های پلیسی تماس گرفته‌اند گفت: این میزان تماس که نسبت به سه ماه نخست سال قبل با رشد 6 درصدی مواجه است  47 هزار مورد آن منجر به عملیات پلیسی شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف جرایم خشن در سه ماه نخست امسال خبر داد و تصریح کرد: در ایجاد آرامش برای مردم شاهد رشد 37 درصدی کشف جرائم خشن و جنایی نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم  این در حالی است که در این مدت هیچ گونه سرقت از بانک، طلافروشی، آدم ربایی در استان بوشهر وجود نداشته است.

سردار واعظی افزود: در سه ماه نخست امسال  شاهد کاهش 37 درصدی سرقت، کاهش 35 درصدی کیف قاپی، کاهش 63 درصدی سرقت محموله و کاهش 21 درصدی سرقت خودرو بوده‌ایم.

وی، با اشاره به افزایش 92 درصدی کشف قاچاق کالا در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل گفت: در این مدت به ارزش 757 میلیارد تومان قاچاق کالا در استان بوشهر کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به کشف محموله سوخت قاچاق در گمرک بوشهر بیان کرد: ماموران پلیس آگاهی  نیروی انتظامی بوشهر  شرکتی که سوخت قاچاق در پوشش هیدرو کربن سنگین انجام می‌داد اعضای باند آن دستگیر و یک‌میلیون و 831 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق کشف کرد.

انتهای پیام/ش

کد خبر 19061
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم