آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ ۰۰:۳۰:۰۶
امروز : چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - 2019/10/23 - ۰۱:۰۵:۰۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
30 هزار نفر در برنامه اوقات فراغت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر شرکت می‌کنند

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهربا اشاره به اجرای طرح اوقات فراغت گفت: در این راستا ۳۰ هزار نفر از جوانان و نوجوانان استان بوشهر به‌عنوان جامعه هدف برنامه‌های ستاد اوقات فراغت این اداره کل تعیین شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آنیتا مظفری ظهر امروز در نشست برنامه‌ریزی برگزاری دهه کرامت و بهره‌وری از اوقات فراغت در استان بوشهر با ضمن تبریک دهه کرامت با اشاره به  فرصت مناسب در دهه کرامت برای افزایش مشارکت جوانان و نوجوانان در فعالیت‌های فرهنگی اظهار داشت: در شرایط فعلی مشارکت جوانان و نوجوانان در مناسبت‌های مذهبی بهترین راه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است.

وی با اشاره به ضرورت مشارکت مردم و برگزاری برنامه‌ها با محوریت آحاد و اقشار مختلف اجتماع گفت: فرهنگ‌های هویت بخش اجتماعی باید توسط نهاد‌های مردمی به نسل‌های آینده منتقل شود.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به ضرورت در مشارکت فعالانه دستگاه‌های اجرایی با مردم در برگزاری جشن‌های دهه کرامت خاطر نشان کرد: مشارکت جوانان و نوجوانان در مناسبت‌های مذهبی و فعالیت‌های فرهنگی سبب شکل‌گیری شخصیت پویا و مسئولانه و با نشاط جوانان و نوجوانان می‌شود.

مظفری به طرح اوقات فراغت پرداخت و تصریح کرد: در این راستا 30 هزار نفر از جوانان و نوجوانان استان بوشهر به‌عنوان جامعه هدف برنامه‌های ستاد اوقات فراغت این اداره کل تعیین شده است.

وی  با تاکید بر توجه به کتابخوانی افزود: در باشگاه‌های کتابخوانی استان بر ترویج فرهنگ کتابخوانی تاکید می‌شود و دانش‌آموزان با مطالعه کتب غیردرسی نیز آشنا می‌شوند.

مظفری با اشاره به ظرفیت مناسب مجتمع فرهنگی دیجیتال استان بیان کرد: مجتمع فرهنگی دیجیتال استان ظرفیت خوبی برای جوانان و نوجوانان مهیا ساخته که می‌توانند از ان فضا بهره‌مند شوند و از برنامه‌های مفید فضای مجازی استفاده کنند.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 19075
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم