آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ ۲۱:۵۱:۴۴
امروز : یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - 2019/10/20 - ۰۱:۴۲:۵۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر برگزار می‌شود

رئیس بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر گفت: در این راستا بسیج رسانه در هرچه باشکوه برگزار شدن این کنگره ملی از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، محمد نجفی ظهر امروز در نشست مدیران و فرهیختگان عرصه رسانه با امام جمعه بوشهر با اشاره به نقش مهم این نهاد در عرصه‌های گوناگون اظهار  داشت: بسیج رسانه استان بوشهر با مشارکت خبرنگاران بسیجی درراستای اهداف تدوین شده گام برمی‌دارد.

وی با اشاره به برنامه تدوین شدن امسال افزود: پنجمین جشنواره رسانه ابوذر امسال با ارائه آثار برتر اصحاب رسانه در بوشهر برگزار می‌شود.

رئیس بسیج رسانه استان بوشهر با قدردانی از خدمات اصحاب رسانه استان خاطر نشان کرد: خدمات ارزنده خبرنگاران در 17 مرداد روز خبرنگار مورد تجلیل قرار می‌گیرد که در این راستا ویژه برنامه‌ای تدوین شده است.

نجفی با تاکید بر ترویج فرهنگ مطالبه‌گری بیان کرد: ترویج فرهنگ مطالبه‌گری از رسالت خبرنگاران است که در این راستا مطاله‌گبری در عرصه خدمات آبرسانی و برقرسانی سال گذشته مورد توجه قرار گرفت و از آثار برتر رسانه‌ها در حوزه آب و برق در جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر تجلیل شد.

وی، از برگزاری  کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر خبر داد و گفت: در این راستا بسیج رسانه در هرچه باشکوه برگزار شدن این کنگره ملی از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند و در این عرصه کمیته اطلاع رسانی مکتوب و فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرده است.

رئیس بسیج رسانه استان بوشهر با گرامیداشت دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب افزود: در برگزاری این آیین‌ها بسیج رسانه نقش مهم و تعیین کننده‌ای دارد و آموزش‌های عمومی و تخصصی ویژه اصحاب رسانه مورد توجه قرار دارد.

نجفی تولید آثار رسانه‌ای را از برنامه‌های مهم بسیج رسانه دانست و با تبریک روز قلم و خاطر نشان کرد: حرکت در مسیر ارتقای سواد رسانه‌ای در سطح جامعه یکی دیگر از برنامه‌های مهم توسعه تولیدات رسانه‌ای در بسیج رسانه است.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 19078
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم