آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ ۰۰:۳۰:۰۶
امروز : چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - 2019/10/23 - ۰۰:۵۵:۴۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
بوشهر| بررسی ساخت پروژه‌های راهسازی در شهرستان‌های دیلم و گناوه به روایت تصویر

روند اجرای پروژه‌ها راهسازی در محورهای مواصلاتی شهرستان‌های دیلم و گناوه مورد بررسی قرار گرفت و بر تسریع در تکمیل آنها تاکید شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گناوه، روند اجرای پروژه‌های راهسازی در محورهای موصلاتی گناوه و دیلم ظهر امروز با حضور استاندار بوشهر، نماینده مردم گناوه، دیلم و بوشهر در مجلس، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و جریان پروژه مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر در این بررسی، پروژه‌های راهسازی در محورهای دیلم و گناوه را در راستای تکمیل کریدور شمال به جنوب دانست و اظهار داشت: بزرگراه دیلم به گناوه به طول 61 کیلومتر اجرا و قطعه پایانی این پروژه در مسیر بلوار ورودی محور دیلم به گناوه عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

فرزاد رستمی با اشاره به اجرای پروژه راهسازی گناوه به بندر ریگ  خاطرنشان کرد: قطعه دوم راه ساحلی بندر ریگ به گناوه به طول 4.7 کیلومتر اجرایی شده که  پیش بینی می‌شود سال آینده این محور تکمیل و افتتاح شود.

استاندار بوشهر هم با اشاره به اینکه بخشی از  پروژه‌های راهسازی دیلم و گناوه تا پایان امسال تکمیل و افتتاح می‌شود افزود: با تکمیل این پروژه‌ها  نگرانی ایمنی تردد در ورودی از محورهای مواصلاتی  مناطق شمالی استان بوشهر برطرف می‌شود.

عبدالکریم گراوند از اجرای پروژه‌های راهسازی با اعتبارات وزارتخانه‌ راه و شهرسازی خبر داد و بیان کرد: با انعقاد تفاهم‌نامه‌هایی در اجرای پروژه‌های راهسازی در محورهای شمالی استان بوشهر منابع مالی آن به صورت استانی و ملی تامین می‌شود که پیش بینی می‌شود 50 درصد منابع مالی امسال و مابقی سال آینده تامین شود.

انتهای پیام/ح

کد خبر 19087
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم