آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ ۰۰:۳۰:۰۶
امروز : چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - 2019/10/23 - ۰۲:۳۰:۵۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
80 میلیارد تومان پروژه عمرانی در روستاهای استان بوشهر افتتاح شد

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر توسعه عمران روستایی گفت: سال قبل ۸۰ میلیارد تومان پروژه در روستاهای استان بوشهر افتتاح شد که امسال تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت برنامه مسئولان و دهیاری‌ها قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مهرداد ستوده ظهر امروز در نشست با دهیاران و شهرداران با گرامیداشت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها خدمات ارائه شده در روستاها و شهرها را با همدلی و هم‌افزایی شهرداران، دهیاران و شوراهای اسلامی دانست و اظهار داشت: توسعه شهرها و روستاها مرهون تلاش و کوشش بی‌وقفه و بی‌دریغ مدیریت‌های محلی است که در شهرها و روستاها در قالب نهادهای شهرداری و دهیاری فعالیت می‌کنند.

وی، دو محور تکمیل پروژه‌ها و توسعه صنعت گردشگری را  در اولویت برنامه‌های شهرداران و دهیاران استان بوشهر دانست و تصریح کرد: با وجود محدود بودن منابع اعتباری ولی تکمیل پروژه‌ها در دستور کار استان بوشهر قرار گرفت که سال گذشته تحول شگرفی در این حوزه به ثبت رسید.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر بیان کرد: سال قبل به ارزش 2200 میلیارد تومان پروژه عمران شهری و روستایی در استان بوشهر افتتاح شد که نسبت به سال ماقبل آن 180 میلیارد تومان افزایش دارد.

ستوده، دهیاری‌ها و شهرداری‌ها را از مقوله مهم توسعه کشور دانست و تصریح کرد: خدمات انجام شده در حوزه عمران شهری و روستایی با فعالیت جهادی و تلاش شبانه‌روزی محقق شده که اطلاع رسانی در این عرصه امری مهم و ضروری است.

وی، توسعه عمران روستایی را از اولویت‌های دولت دانست و با اشاره به اجرای زیرساخت‌های روستایی گفت: سال قبل 80 میلیارد تومان پروژه در روستاهای استان بوشهر افتتاح شد که امسال تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت برنامه مسئولان و دهیاری‌ها قرار دارد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر تاکید کرد:  پروژه‌های امسال برای تکمیل و افتتاح در شهرها و روستاهای استان بوشهر مشخص شده که با اعتبارات  تخصیصی بازدهی حداکثری داشته باشیم.

ستوده با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی بوشهر امسال برای نخستین بار پس از 9 سال به سوددهی رسید افزود: سازمان همیاری شهرداری‌های استان بوشهر نیمه دوم امسال با اجرای پروژه‌های مختلف به سوددهی می‌رسد.

وی بیان کرد: در تلاش هستیم در شهرها و روستاها پروژه‌های کلیدی که برای مردم نقش مهمی دارد را افتتاح کنیم.

انتهای پیام/ن

کد خبر 19115
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم