آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ ۰۰:۳۰:۰۶
امروز : چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - 2019/10/23 - ۰۱:۰۰:۰۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
کاروان خدام حرم مطهر رضوی در فرودگاه بوشهر مورد استقبال قرار گرفتند

کاروان خدام حرم رضوی برای شرکت در برنامه زیرسایه خورشید وارد فرودگاه بوشهر شدند و آیین استقبال از این کاروان با حضور پرشور مردم شهر بوشهر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، همزمان با دهه کرامت بعداظهر امروز کاروان خادمان بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الائمه(ع) و حاملان پرچم حرم مطهر امام رضا (ع) از طریق فرودگاه وارد بوشهر شدند و مورد استقبال با شکوه مردم قرار گرفتند.

در این آیین دبیر ستاد جشن‌های زیر سایه خورشید استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با تبریک ایام دهه کرامت و با اشاره به ورود کاروان خادمان حرم رضوی به استان اظهار داشت: 10 خادم حرم رضوی با استقبال مردم وارد فرودگاه بوشهر شدند.

اکبر قائدی با اشاره به اینکه خدام حرم رضوی به همه شهرستان‌های استان اعزام می‌شوند تصریح کرد: خدام حرم رضوی در قالب سه تیم به همه شهرستان‌های استان اعزام می‌شوندو جشن‌های زیر سایه خورشید در نقاط مختلف برگزار می‌کنند.

وی با اشاره به اجرای بیش از 400 برنامه در استان بوشهرافزود: برگزاری این برنامه‌ها تا 24 تیرماه در شهرها، مناطق نظامی، روستاها، مراکز درمانی و نقاط محروم ادامه دارد.

دبیر ستاد جشن‌های زیر سایه خورشید استان بوشهر بیان کرد: خادم حرم امام رضا(ع) در ایام دهه کرامت با حضور در 10 شهرستان استان بوشهر برنامه‌های گوناگونی تحت عنوان جشن‌های زیرسایه خورشید اجراء می‌کنند.

انتهای پیام/ش

کد خبر 19128
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم