آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۸:۳۷:۰۶
امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/30 - ۲۰:۴۹:۴۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
خدام حرم مطهر رضوی از بیماران بیمارستان‌های استان بوشهر عیادت کردند

خدام بارگاه منور رضوی از بیماران بیمارستان‌ شهید گنجی برازجان، سوانح سوختگی گناوه و بقیه‌الله اعظم(ص) دیلم، عیادت و از آنان دلجویی کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتستان، خادمان بارگاه منور رضوی در ادامه حضور خود در استان  بوشهر ظهر امروز بر بالین بیماران بستری در بیمارستان شهید گنجی حاضر شده و برای بهبودی آنان دعا کردند.

براساس این گزارش، در این حرکت معنوی  تعدادی از خدام حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)، با پرچم متبرک حرم مطهر رضوی از بیماران بستری در بیمارستان‌های سوانح سوختگی گناوه و بقیه‌الله اعظم(ص) دیلم عیادت و به آنان بسته‌های نبات و نمک متبرک اهدا کردند.

طی این بازدید که از بخش‌های مختلف این بیمارستان‌ها انجام شد، اشک چشم بیماران و دعای برخی سالمندان بیمار در بیمارستان گویای ارادت خاص آنان نسبت به امام رضا(ع) و خادمان حرم ثامن‌الحجج (ع) بود.

حضور در منازل مددجویان کمیته امداد، دیدار با ائمه جمعه، سرکشی از خانواده معظم شهدا و حضور در گلزار شهدای والامقام دشتستان، دیلم، گناوه و در زندان‌های دشتستان و بوشهر از دیگر برنامه‌های خدام حرم رضوی به استان بوشهر است.

خدام حرم رضوی همچنین با قشر‌های مختلف مردم در مساجد، تکایا و امامزاده‌ها در شهر‌ها و روستا‌های دشتستن، دیلم، گناوه و دشتی و همچنین باکودکان بی‌سرپرست بهزیستی دیدار کردند.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 19203
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم