آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۲۲:۴۵:۳۴
امروز : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/09 - ۰۶:۳۸:۲۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
161 میلیارد تومان اعتبار به طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تخصیص یافت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با تاکید بر تسریع روند اجرای طرح‌های آبرسانی گفت: در سه ماه نخست امسال ۱۶۱ میلیارد تومان اعتبار به طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تخصیص یافته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالحمید حمزه‌پور صبح امروز در نشست با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر با بیان اینکه روند اجرایی طرح‌های آبرسانی تسریع یافته است اظهار داشت:حل مشکلات آبرسانی در اولویت برنامه‌های استان است که در این زمینه اعتبارات مصوب اجرای طرح‌های آبرسانی در استان بوشهر به صورت 100 درصد تخصص یافته که نشان از توجه سازمان مدیریت برنامه‌ریزی نسبت به حل مشکلات آبرسانی است.

وی بیان کرد: در زمینه تامین آب پایدار در استان بوشهر اقدامات و پروژه‌های بسیار مهمی شامل احداث آب شیرین‌کن و حفر چاه جدید، نوسازی و توسعه شبکه‌های آبرسانی در دست اجراء است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌های اب‌شیرین کن به ظرفیت 90 هزار متر مکعب در شهرهای استان خاطر نشان کرد: در راستای افزایش ظرفیت طرح آب شیرین‌کن بوشهر تولید آب از پروژه 10 هزار متر مکعبی آب‌شیرین کن بوشهر به 17 هزار 500 متر مکعب در روز افزایش یافته است.

حمزه‌پور از تخصیص اعتبارات حوزه آب شهری خبر داد و بیان کرد: در سه ماه نخست امسال  161 میلیارد تومان اعتبار به طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تخصیص یافته است.

وی از تدوین طرح‌های آبرسانی خبر داد و افزود: در این راستا طرح‌های مهمی تدوین و اجرایی شده که طرح‌های آب شیرین‌کن در نقاط مختلف از آن جمله است و با تکمیل آنها مشکل تامین آب به صورت ریشه‌ای برطرف می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با قدردانی از توجه رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی نسبت به اعتبارات ابرسانی تصریح کرد: امسال وضعیت مشکل آب نسبت به تابستان گذشته بهبود یافته است که با تکمیل طرح‌های در حال اجرا مشکل تامین آب در شهرها برطرف می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر هم با قدردانی از تلاش مدیرعامل شرکت آبفای استان گفت: تخصیص اعتبارات در حوزه ابرسانی درراستای حل مشکلات آبرسانی در اولویت برنامه‌های سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان است.

انتهای پیام/ن

کد خبر 19239
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم