آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۲۲:۴۵:۳۴
امروز : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/09 - ۰۶:۳۳:۰۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
300 واحد مسکونی ویژه مددجویان بهزیستی استان بوشهر احداث می‌شود

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر تامین مسکن افراد تحت حمایت را در اولویت‌ برنامه‌های بهزیستی دانست و گفت: ۳۰۰ واحد مسکونی ویژه سازمان بهزیستی استان بوشهر ساخته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، علی پولادی ریشهری ظهر امروز در نشست با استاندار بوشهر به مناسبت هفته بهزیستی  با تاکید بر توجه به حل مشکلات مددجویان و نیازمندان و اظهار داشت: هم اکنون 76 هزار و 641 نفر تحت پوشش بهزیستی استان بوشهر هستند و بهزیستی استان 150 مسئولیت در قبال جامعه هدف خود دارد.

وی با تاکید بر حل اشتغال مددجویان افزود: در زمینه اشتغال هم سال گذشته 919 نفر تعهد بهزیستی استان برای اشتغال بوده که بیش از این رقم اجرایی شد و در همین مدت 667 واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی استان واگذار شد.

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر با بیان اینکه ساخت مسکن مددجویی ویژه معلولان استان بوشهر مورد تصویب قرار گرفته است افزود:بر اساس تفاهم نامه‌ای هم که به امضای استاندار و رئیس سازمان بهزیستی کشور رسیده واحد مسکونی ویژه مددجویان بهزیستی استان بوشهر احداث می‌شود.

وی تامین مسکن معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی را در اولویت برنامه این نهاد حمایتی دانست و افزود: در این راستا 300 واحد مسکونی ویژه سازمان بهزیستی استان بوشهر ساخته می‌شود که، تحقق این مهم بخش زیادی از مشکلات خانواده‌های دارای افراد معلول برطرف می‌کند.

استاندار بوشهر نیز با گرامیداشت هفته بهزیستی و قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته مجموعه بهزیستی در استان بوشهر اظهار داشت: کار در بهزیستی سختی‌های خودش را دارد با توجه به جامعه هدف خاصی که بهزیستی دارد، فعالیت متولیان امر در این بخش قابل تقدیر است.

عبدالکریم گراوند با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف بهزیستی در زمان مقرر بیان کرد: باید در موضوع سلامت جامعه هدف بهزیستی برنامه ریزی لازم صورت گیرد و کارهای خوب انجام شده در این بخش را تداوم داد.

وی تصریح کرد: با توجه به حجم کارهای  انجام شده در بهزیستی نباید اجازه داد با یک سهل انگاری خدمات انجام شده تخریب شود.

گراوند  با تاکید بر نقش مهم بهزیستی در رسیدگی به توان‌خواهان گفت: مسئولیت بهزیستی سنگین است و باید با دقت و حوصله امور را پیگیری کرد.

استاندار بوشهر با تاکید بر رسیدگی به مشکل مسکن مددجویان تحت پوشش بهزیستی اظهار داشت: توجه به مسکن معلولان در بهزیستی در اولویت است و در این زمینه اقدامات خوبی هم انجام شده به طوری که بر اساس تفاهم نامه استان با سازمان بهزیستی کل کشور مقرر شده 300 واحد مسکونی ویژه مددجویان بهزیستی دارای فرزند معلول ساخته شود.

استاندار بوشهر گفت: احداث 300 واحد مسکونی ویژه سازمان بهزیستی استان، بخش زیادی از مشکلات خانواده‌های دارای افراد معلول را حل می‌کند

انتهای پیام/ ز

کد خبر 19241
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم