آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ ۱۵:۱۵:۲۲
امروز : پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/12 - ۱۶:۳۳:۴۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
کتابخانه تخصصی و بانک اطلاعات انقلاب اسلامی استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: راه‌اندازی کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی و بانک اطلاعات عکس، فیلم و آثار دوران پیروزی انقلاب اسلامی مورد توجه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حجت‌الاسلام یوسف‌ جمالی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با گرامیداشت 12 مرداد سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به دستور امام راحل اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از کهن‌ترین و پرسابقه‌ترین نهادهای مقدس جمهوری اسلامی و خدمات قابل توجهی در عرصه انقلاب داشته است.

وی، لحظه شناس بودن، ولایت‌مدار بودن، تقویت اتحاد و افزایش آگاهی جامعه را از ویژگی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  دانست و تصریح کرد: این نهاد تقویت، تحکیم ارزش‌ها، ارکان اسلامی و تحقق آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی را برعهده دارد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهربا بیان اینکه این نهاد متشکل از مجمع نمایندگان در سازمان‌ها، نهادها و ادارات است افزود: برای اینکه شورای هماهنگی بتواند در برنامه و اهداف خود موفق باشد باید حضوری با بصیرت و پررنگ در جامعه داشته باشد

جمالی، ترویج فرهنگ انقلابی‌در همه عرصه‌های فرهنگی،سیاسی،‌اقتصادی و اجتماعی را از رسالت‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: اجرای شعائر نظام اسلامی، تبیین باورها و ارزش‌های انقلاب اسلامی، ارائه الگوی مناسب در برگزاری مناسبت‌ها و مراسم گوناگون انقلاب اسلامی، تبیین و ترویج فرهنگ انقلابی از اهداف مهم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

وی، با اشاره به راه‌اندازی کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی استان بوشهر بیان کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده  و با جمع آوری اسناد انقلاب اسلامی در عرصه‌های فرهنگی،کتاب انقلاب اسلامی و آثار مولفان ،کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر از جمع آوری عکس، فیلم و آثار هنری در حوزه نقش استان بوشهر در پیروزی انقلاب اسلامی خبرداد و تصریح کرد: در راستای راه‌اندازی بانک اطلاعاتی‌انقلاب اسلامی استان بوشهر عکس‌ها و فیلم‌های قبل، حین و بعداز پیروزی انقلاب اسلامی جمع آوری و پس از تبدیل آن به فایل الکترونیکی به صاحبان برگردانده می‌شود.

انتهای پیام/ ز

کد خبر 19424
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم