آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ ۱۵:۱۵:۲۲
امروز : پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/12 - ۱۶:۰۶:۲۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
قضاوت داوران بانو در بازی‌های پسران زیر 12 سال استان بوشهر متوقف شد

رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان بوشهر با بیان اینکه قضاوت بازی‌های فیستوال فوتبال پسران زیر ۱۲ سال استان بوشهر ۱۲ داور دختر بر عهده داشتند گفت: بر اساس تصمیم‌ هیئت فوتبال از صبح روز پنج‌شنبه داوری بانوان در این فستیوال متوقف شد.

حسین غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با اشاره به برگزاری فستیوال فوتبال پسران زیر 12 سال استان بوشهر اظهار داشت: چون مسابقات فوتبال بانوان در استان بوشهر بسیار اندک است  تصمیم گرفته شد در این فستیوال از داوران درجه سه بانوان که حدود 17 تا 20 سال سن دارند استفاده شود.

وی با بیان اینکه قضاوت بازی‌های  فستیوال فوتبال پسران زیر 12 سال استان بوشهر 12 داور بانو درجه 3 بر عهده دارند گفت: داورانی که به تازگی وارد عرصه داوری بانوان شده‌اند برای ارتقاء سطح کیفی آنان در این فستیوال شرکت کرده‌اند.

 رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان بوشهر تعداد داور بانوی استان بوشهر را 70 نفر دانست و افزود: 12 نفر از این داوران درجه سه هستند که برای حضور عملی در میدان‌های فوتبال از این داوران در این فستیوال استفاده شده است.

غلامی با بیان اینکه بازیکنان این فستیوال به سن بلوغ نرسیده‌اند تصریح کرد: از نظر شرعی حضور داوران دختر در این برنامه ورزشی اشکال ندارد چون بازیکنان به سن بلوغ نرسیده‌اند.

وی،با بیان اینکه بازی‌های فوتبال بانوان در استان بوشهر در طول سال  بسیار اندک است خاطرنشان کرد: هیئت فوتبال استان بوشهر  قضاوت فستیوال فوتبال پسران زیر 12 سال را به برای رشد این داوران در عرصه فعالیت‌شان به  داوران درجه 3 زن واگذار کرده است.

رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان بوشهر با بیان اینکه فستیوال فوتبال پسران 3 روز ادامه دارد گفت: بر اساس تصمیم‌ هیئت فوتبال از صبح روز پنج‌شنبه داوری بانوان  در این فستیوال متوقف شد.

غلامی افزود: فستیوال فوتبال پسران زیر 12 سال استان بوشهر  که با حضور 420 نوآموز برگزار شده است امشب پایان می‌یابد.

انتهای پیام/ ز

کد خبر 19425
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم