آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ ۱۶:۰۰:۳۰
امروز : پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/05 - ۱۶:۲۷:۱۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
694 میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های آبرسانی استان بوشهر ابلاغ شد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر با اشاره به اعتبارات مصوب سفر استانی رئیس جمهور در بخش طرح‌های آبرسانی گفت: ۶۹۴ میلیارد ریال در سفر استانی رئیس جمهور تاکنون برای اجرای طرح‌های آبرسانی استان بوشهر مصوب و ابلاغ شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، علی درویشی ظهر امروز در جمع مسئولان شرکت‌های آبرسانی استان بوشهر با بیان اینکه امسال توجه ویژه‌ای به طرح‌های آبرسانی شده است اظهار داشت: اعتبارات مورد نیاز طرح‌های آبرسانی بر اساس نیاز آنها مصوب می‌شود و تخصیص می‌یابد.

وی با بیان اینکه سفر رئیس جمهور به استان بوشهر 10 مصوبه در حوزه منابع تامین آب داشت افزود: برای کاهش هدررفت آب بیش از 70 میلیارد ریال مصوب و ابلاغ شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهراز اجرای شبکه زه‌کشی دالکی خبر داد و بیان کرد: در سفر رئیس جمهور 30 میلیارد تومان برای اجرای شبکه زه‌کشی دالکی مصوب و ابلاغ شد.

درویشی اختصاص آبگیری سد مخزنی دالکی را از دیگر مصوبات دانست و گفت: برای اجرای پروژه سد مخرنی خاییز تنگستان 25 میلیارد تومان ابلاغ شد.

وی با اشاره به ابلاغ اجرای طرح آبرسانی از تنگ‌سدر دشتی تصریح کرد: در این حوزه 5 میلیارد تومان مصوب و ابلاغ شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر خاطر نشان کرد: در مجموع از محل مصوبات سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت تاکنون برای اجرای طرح‌های آبرسانی استان بوشهر افزون بر  694 میلیارد ریال مصوب و ابلاغ شده است.

درویشی از اجرای طرح‌های فاضلاب خبر داد و بیان کرد: برای تکمیل طرح فاضلاب دیلم 70 میلیارد ریال و فاضلاب دیلم هم 100 میلیارد ریال در سفر رئیس جمهور مصوب و ابلاغ شد.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 19435
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم