آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ ۱۵:۱۵:۲۲
امروز : پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/12 - ۱۷:۰۳:۳۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵
بوشهر| تیم مقاومت گلساپوش یزد مسیر قهرمانی رقابت‌های فوتبال ساحلی را طی می‌کند

سرمربی تیم مقاومت گلساپوش یزد با تاکید بر تداوم صدرنشینی در رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال ساحلی گفت: تیم مقاومت گلساپوش یزد مسیر قهرمانی رقابت‌های فوتبال ساحلی را طی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مهدی میرشمسی شامگاه شنبه  پس از برد تیم  مقاومت گلسا پوش یزد برابر پارس جنوبی بوشهر با بیان اینکه در این دیدار برنامه‌های تدوینی عملیاتی شد اظهار داشت: تیم  مقاومت گلسا پوش یزد با اجرایی کردن برنامه کادر فنی توانست تیم پارس جنوبی بوشهر را با برد پشت سر بگذارند.

وی از قهرمانی تیم  مقاومت گلسا پوش یزد در این رقابت‌ها خبر داد و بیان کرد: امیدوارم با تداوم این روند و کسب برتری برابر دیگر حریفان قهرمانی این دوره از رقابت‌های فوتبال ساحلی را کسب کنیم.

 سرمربی تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد با بیان اینکه بازیکنان تیم پارس جنوبی بوشهر ملی‌پوش هستند خاطرنشان کرد: پیروزی در خانه برابر تیم پارس جنوبی بوشهر کار هر تیمی نیست چرا که علاوه بر شرایط آب و هوایی، این تیم از بازیکنان  ملی‌پوش بهره می‌برد.

میرشمسی با بیان اینکه تیم پارس جنوبی بوشهر امشب ضعیف‌تر از حد انتظار ظاهر شد افزود: تیم پارس جنوبی بوشهر که به امتیاز این رقابت احتیاج داشت ولی این بازی حساس را واگذار کرد.

وی با اشاره به اینکه تیم مقاومت گلساپوش یزد چند دیدار حساس و مهم در مسیر قهرمانی دارد تصریح کرد: برای رسیدن به هدف اصلی خود باید در تمام بازی‌ها پیروز میدان باشیم.

در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی تیم مقاومت گلساپوش یزد با نتیجه 3 بر یک برتیم پارس جنوبی بوشهر غلبه کرد.

انتهای پیام/ح

کد خبر 19439
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم