آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ ۱۳:۴۵:۴۵
امروز : شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/01/25 - ۱۵:۱۸:۵۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
قتل

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مردی که به همراه دو برادرش فرد ۲۸ ساله را با شلیک گلوله به قتل رسانده و متواری شده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، سردار خلیل واعظی گفت: در پی وقوع یک فقره تیراندازی در ساعت ۴ بامداد هفدهمین روز تیرماه در محله کریم آزاد برازجان تیم گشت پلیس به محل حادثه اعزام شد.

وی بیان کرد: پس از حضور پلیس مشخص شد مرد ۲۸ ساله به هویت "ب" بر اثر اصابت گلوله مجروح به بیمارستان، منتقل و بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرده است.

به گفته سردار واعظی، بنا به اظهارات اولیه همسر متوفی، چند نفر ناشناس با سر و صورت پوشیده به قصد سرقت موتورسیکلت پارک شده در حیاط، وارد منزل شده که پس از مقاومت صاحبخانه، وی را با شلیک گلوله، مصدوم و موتورسیکلت را به سرقت بردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با انتقال پرونده این حادثه به پلیس آگاهی دشتستان تیمی مجرب از کارآگاهان جرایم جنایی پس از ۲۵ شبانه روز اقدام اطلاعاتی، علمی، پلیسی و تحقیقات میدانی سه نفر مظنون این حادثه را شناسایی کردند.

وی اظهار کرد: متهمین که سه برادر بودند در یکی از بلوارهای شهر برازجان سوار بر یک دستگاه خودرو توقیف و دستگیر شدند که پس از انتقال به پلیس آگاهی یکی از آنها ضمن اعتراف به بزه انتسابی با همکاری دو برادر دیگرش علت آن را اختلاف قبلی با مقتول عنوان کرد.

گفتنی است اسلحه به کار رفته در این حادثه نیز کشف شده است.


انتهای پیام

کد خبر 19443
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا